Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KONRADZIO83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KONRADZIO83

  1. ja sie kolego nie bede bawił w przekładanie tarczki uzywke mozna złapac za 250 zł.
  2. do milo222 mozesz zrobic ta fotke tego zamka, linka mi sie zerwała i nie wiem co mam tam dokładnie zrobic dzieki
  3. ja mysle ze trzeba wymienic panel
  4. widze ze poruszony został temat grzania dupska az zobacze czy to jest zatopione w piance bo mam zapasowe siedzenia a dokładniej to materiał z pianka i matą jak by sie dało szybko to zrobic to tez bym włozył do siebie a jak bedzie duzo roboty to bede wolał sprzedac
  5. dzięki kolego za poparcie chociaż mechanikiem nie jestem troszeczkę sie orientuje
  6. WITAM WSZYSTKICH MAM TAKI PROBLEM BO PRZY RUSZANIU NA SKRZYZOWANIU MOZNA POWIEDZIEC ZE MI SIE ZADŁAWIŁ INACZEJ ZDECHŁ I DO TEGO JESZCZE COS STRZELIŁO JAK JAKIS WAZ OD PODCISNIENIA MOJA WINA BO ZAMAŁO GAZU DAŁEM TAK MI SIE WYDAJE .MALO TEGO TO STRACIŁA MOC NAJGORZEJ RUSZYC JAK BY NIE MIAŁA TURBINY. JAK MIELISCIE TAKI PRZYPADEK TO PISZCIE WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM prosze nie pisać z capsem
  7. kolego piszesz koło dwumasowe a to juz grubszy wydatek troche by było smutno jak tydzien po zakupie dowiedziałbym sie ze trzeba dołozys z 1500 zł pewnie
  8. WITAM i tez mam takie pytanko mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem audi od paru dni i nawet nie zapytałem sprzedającego czy to auto ma alarm widze tylko ze jakas kontrolka miga w drzwiach od kierowcy i jeszcze zauwazyle ze w schowku w tych drzwiach sa jakies 2 przyciski nie wiem bardzo do czego to słuzy i nie doszedłem czy to audi ma wkoncu ten alarm czy nie jak ktos wie o co w tym wszystkim chodzi to nich napisze wielkie dzieki pozdro
  9. WITAM WIDZE ZE MAM TAKI SAM PROBLEM MYSLAŁEM ZE MI SIE COS WYDAWAŁO ALE TO JEDNAK JAKAS MOZE USTERKA FAJNIE ZE PORUSZYLISCIE TEN PROBLEM MOZE RAZEM COS WYMYSLIMY POZDRAWIAM
  10. DOŁACZE SIE DO TEGO PROBLEMU IZ JA ZAUWAZYŁEM ZE U MNIE Z TYM PALENIE Z RANA TO MAM TAK ZE TEZ MUSZE KRECIC ALE WZIAŁEM SIE NA SPOSÓB I PODGRZEWAM 2 RAZY SWIECE ŻAROWE ZAUWAZYŁEM ZNACZNA POPRAWE
  11. WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW !!! KONRAD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.