Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to trudno , będzie lipa to sprzedasz :cool1:

Opublikowano

no to trudno , będzie lipa to sprzedasz :cool1:

aż tak żle to chyba nie będzie :naughty:
Opublikowano

-20mm w B6 dobra opcja. Tak ma krotki i jest looz;)

w b5 -20mm to malo, ale w b6 wyglada zacnie.

Opublikowano

zacnie zacnie ale -35 jeszcze zacniej :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

wtedy nie zacnie tylko juz kox:D

ja tez musze pomyslec o tym czy nic nie bedzie obcierac bo kupilem gwint i przymierzam sie do Alu 18" 8,5j i nie chce na tym wyjsc jak zablocki na mydle.

Opublikowano

no to jak masz gwint to dasz trochę w górę [o ile pozwoli regulacja] i zapominasz o problemie :evil:

Opublikowano

ja mam 18,8,5 cala ale ET 30

Opublikowano

mam nadzieje ze tam bedzie mniejsze ET...

dobra koniec OT. bo znow mi sie dostanie:D :hi:

Opublikowano

Panowie trzymajcie sie tematu bo robicie :ot:

Opublikowano

Obniżanie B6 to już tylko dla osób, które chcą mieć posadzone auto i wiedzą że stracą na komforcie. Słyszałem już wiele opinii, że nawet 1BE do B6 wpływa na komfort... A wizualnie B6 ma niedużą przerwę w nadkolu, więc spokojnie można pakować większe felgi bez obniżania. I to, na co się ciągle upieram, zawsze zainteresowany może najpierw założyć felgi i jak będzie kiepsko wyglądało, to obniżyć. Rozumiem, że osoby które pytają się "Czy muszę obniżyć" nie są ku temu chętne.

Opublikowano

-20mm w B6 dobra opcja. Tak ma krotki i jest looz;)

w b5 -20mm to malo, ale w b6 wyglada zacnie.

Bo jest mniejsza przerwa w nadkolu dlatego minimalne obniżenie wystarczy spokojnie do 18". Pomyśl jednak nad czymś minimum-35mm. Wtedy autko na 18" będzie jeszcze lepiej wyglądało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Obniżanie B6 to już tylko dla osób, które chcą mieć posadzone auto i wiedzą że stracą na komforcie. Słyszałem już wiele opinii, że nawet 1BE do B6 wpływa na komfort... A wizualnie B6 ma niedużą przerwę w nadkolu, więc spokojnie można pakować większe felgi bez obniżania. I to, na co się ciągle upieram, zawsze zainteresowany może najpierw założyć felgi i jak będzie kiepsko wyglądało, to obniżyć. Rozumiem, że osoby które pytają się "Czy muszę obniżyć" nie są ku temu chętne.

nie pytam z czystej ciekawości czy będzie to lipnie wyglądać i jakie ktoś miał doświadczenia z dużą felga i seryjnym zawiasem

ale ogólnie dzieki wszystkim za info trochę juz wiem a kolego slaweq wielkie dzieki za fotę bo dała mi widok na to jak to bedzie wyglądać i nie jest tak tragicznie -czyli plan jest taki kupac fele założyć jak będzie terenówka to sprężynki na -20 mm i po sprawie [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 08:10_________________________________________________

-20mm w B6 dobra opcja. Tak ma krotki i jest looz;)

w b5 -20mm to malo, ale w b6 wyglada zacnie.

Bo jest mniejsza przerwa w nadkolu dlatego minimalne obniżenie wystarczy spokojnie do 18". Pomyśl jednak nad czymś minimum-35mm. Wtedy autko na 18" będzie jeszcze lepiej wyglądało :wink4:

powolutku najpierw felga potem wirusik next zawias na -20 lub 35

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.