Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprzęgło z AWX DO B7 BFB


Rachfix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pomoże mi ktoś w doborze kompletnego sprzęgła z AWX do Audi A4 B7 1.8T Quattro ( BFB ) avant 6biegów.

 

Z góry dzięki za pomoc :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Zestaw Luk (600 0040 00). Wysprzęglik Sachs 6283 000 045. Takie coś montuję u siebie w najbliższym czasie. 

Edytowane przez buzek17
Poprzednia treść wprowadzała innych w błąd. Przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj niestety moje sprzęgło odmówiło współpracy chociaż i tak trochę wytrzymało przy 330 Nm. Najpierw po czipie były takie dziwne drgania w zakresie największego momentu a wczoraj juz całkiem masakra , a mianowicie bardzo duże drgania obroty rosną auto nie jedzie . WIdziałem gotowe zestawy jednomasy do 1.8 BFB , ale też zastsanwiam się nad obiciem tarczy kevlarem i zostanie przy dwumasie. Jakieś sugestie odnośnie tego tematu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 18:17, buzek17 napisał:

Witaj. Jeżeli jest to skrzynia 6 biegowa to potrzebujesz sprzęgło z AVF 240mm. Jest sporo wątków w tym temacie. Sprzęgło z AWX ma 228mm i montuje się je ze skrzynią 5 biegową. Taki zabieg muszę przeprowadzić w swoim avj po modzie :)

Nie pisz głupot. Każde b6/b7 1.8t ma 228mm i pasuje tam cały zestaw z awx. Niezaleznie czy to 5b czy 6b. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. 

Edytowane przez bartez90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bartez90 napisał:

Nie pisz głupot. Każde b6/b7 1.8t ma 228mm i pasuje tam cały zestaw z awx. Niezaleznie czy to 5b czy 6b. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. 

Zwracam honor. Kolega ma rację. Za dużo wątków przeczytałem i już mi się pomieszało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...