Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zabrudzil mi klej typu superglue szybkę od licznika - czy da się to wyczyścić ?


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

można się pozbyć tego odcisku w taki sposób. tarcza polerska z filcu założona na wiertarkę i wolne obroty potrzebna jest jeszcze pasta polerska i wypolerować na wolnych obrotach to miejsce nie przyciskać mocno i uważać żeby nie przegrzać szybki bo się przypali jak masz taką możliwość to najlepsze wyjście z tej sytuacji a efekt będzie super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam udało się wyczyścic!!!!! :notworthy::good: probowałem pasta polerska g3 ale ona do recznego polerowania nie jest tak dobra jak pasta automac kosztuje tubka 5zl do recznego polerowania jest lepsza na maszyne g3 jest lepsza nie ma sladu po kleju!! byla taka biala mgla wszystko wyczyscilo!!Naklada sie wartwe czeka 2 minuty i poleruje wszystko schodzi nawet kropelka jak byla kleju po dluzszym polerowaniu zeszla. Odnosnie ramek kupilem od Dido. 5 ramek pasowalo jedna jest lekko za wielka i ta wlasnie musialem podklejac. Nie weszla cala ale tak to zamaskowalem ze nic nie widac. Kwestia kilku milimetrow i nie byloby problemu z klejem i meczeniem przy wkladaniu :thumbdown: ogolnie nie ma co narzekac udalo sie wyczyscic a ramki siedza :) mam nadzieje ze moze sie komus przyda ta wiadomosc jestesmy wkoncu po to aby sobie pomagac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie wiecie czy ową szybkę można kupić w aso?czy jest ona w komplecie z zegarami?

jeśli tak to jaki nr kat?[szybka duży fis model 98]

Witam :( -mam pęknietom szybkę i potrzebuje ja wymienić.Czy jest taka możliwość (ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem bo z tego co wiem to nie występuje w katalogu jako osobna cześć ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...