Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] spinki w dywanikach


Piotr13

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wystają hmmm trudno mi to określić... tak jakby te spinki były z dwóch części zrobione część pierwsza - stała - która jest w wykładzinie i cześć - ruchoma - którą po założeniu dywaników dopina się do stałej... niestety mam to niekompletne brak części ruchomej ;] chyba ze się myle i jest to połamane ale na takie przynajmniej nie wygląda. dywaniki nie jeżdżą ale troszke mnie to irytuje wieć postaram się to zrobić ;] pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. nie spodziewalem sie, ze temat tak sie rozrosnie.. :rolleyes:

Pisalem wczesniej w postach, ze komplet w ASO kosztuje 48zl. Z tego co zdazyl mi powiedziec pracownik ASO zanim podziekowalem, to jest to zestaw przod + tyl: mocowania w podlodze + zaczepy do dywanikow. Jesli komus brakuje wiec rowniez mocowan to moze warto zapytac w najblizszym ASO jak to wyglada? :smile:

pozdr,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja też mam problem. Mam A4 z 1997 roku ( model 1998) i mam w podłodze oryginalne zaczepy do dywaników lecz bez spinek ( kołków ).

W ASO powiedzieli że wycofali je w 2007 roku, nie ma ktoś na zbyciu np. bo sprzedaje samochód?? A może ktoś wie gdzie można to dostać... na allegro nie ma...

dzieki za pomoc.

20130528_204414.jpg

20130528_204539.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...