Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] W co zainwestować kasę ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W co zainwestować 20 tyś zł - teoretycznie. (żeby nie stracić i żeby nie leżały)

Pytam z ciekawości jakie macie pomysły ??

:wink4:

Opublikowano

Ziemia :naughty:

Opublikowano

w ziemie rolna

pozniej mozesz ja przekwalifikowac na budowlana

zysk duzy

jak wejdziemy w strefe euro to pojdzie wszystko w góre

Opublikowano
  • Autor

no ziemi rolnej to w okolicach nie brakuje :>

Opublikowano

jak kupisz w ładnej okolic z jakims widokiem i prosta to bedziesz zadowolony

ja kupiełem ziemie budowlana w 1,5 roku temu w cenie ziemi z przed 8-10 lat

teraz nie pytaj ile kosztuje

ziemia zawsze jest dobra inwestycja

[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 12:31_________________________________________________mi sie trafiła okazja najlepsza w zyciu

Opublikowano

W kaczki :tongue4:

Opublikowano

mozesz zainwestowac w blondynke i wynajać ja arabom :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W kaczki :tongue4:

tylko ku....a nie w kaczki, dwie już mi dość krwi napsuły

Opublikowano

W kaczki :tongue4:

tylko ku....a nie w kaczki, dwie już mi dość krwi napsuły

to teraz czekaj :gwizdanie:

wkrótce załomocą do drzwi panowie z ABW :decayed:

Opublikowano

w akcje :decayed: sa tak przecenione ze za pare lat bedziesz miec 100k albo i lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

W wykształcenie dzieci

Opublikowano

Ziemia :naughty:

Za 20 tyś. to nie dużo jej kupisz :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 15:35_________________________________________________Jak będziesz miał gotówkę, to niedługo naprawdę można coś tanio wycharczeć, na rynku nieruchomości, jednak dwie dychy,to można tylko na bank zanieść i dalej koptować :hi:

Opublikowano
  • Autor

W wykształcenie dzieci

:good:

Opublikowano

Sprzedaj B5, kup B7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sprzedaj B5, kup B7 :decayed:

za 40 koła (tyle bym max wyciągnął) to sie chyba nie kupi B7, dobrą B6 tak, ale lubie moją bepiuntke, jest niezawodna

Opublikowano

No fakt. Przy tym kursie ojro trzeba miec 50-55k na B7.

Opublikowano
  • Autor

Pożycz mi te 20 tys na jakiś czas- oczywiście na procent :wink4: bo teraz mi trochę brakuje.

A tak serio, to grunty orne które mają szanse na przekształcenie w działki budowlne, ale pod warunkiem że kasa zbyt szybko nie będzie Ci potrzebna

właśnie sytuacja się jeszcze nie wyklarowała i muszę poczekać, a zarazem ukryć żeby żonka ręki na nich nie położyła :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 16:04_________________________________________________a pożyczyć na % mogę :decayed:

Opublikowano

Inaczej, w takim razie daj żonie, ona już je nie dobrze zagospodaruje :gwizdanie:

Tak,tak masz rację :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Inaczej, w takim razie daj żonie, ona już je dobrze zagospodaruje :gwizdanie:

już to widzę,

pół roku temu miałem 40 :decayed:

Opublikowano

w dobie kryzysu który nas dopadł sporym ryzykiem są inwestycje... chociaż...jeśli się dobrze trafi, można na prawdę sporo zarobić...ale można też sporo stracić...20tys na dzień dzisiejszy...to raczej niewiele... jak pisali poprzednicy , zawsze dobrą inwestycją był zakup ziemi..ale za te pieniądze... to chyba niewiele powojujesz :cool1:, chociaż jeśli nie potrzebujesz tych pieniędzy....to gdzieś tam, daleko niezły skrawek ziemi byś kupił :)... gdybyś miał za dużo czasu to pamiętaj "lepsze kilo handlu, niż deko roboty"...więc możesz poobserwować allegro, zobaczyć co się sprzedaje i trochę pohandlować :).... ewentualnie znajdź kogoś jeszcze z tą kasą i można założyć jakiś niewielki biznes typu ręczna myjnia samochodowa ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.