Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z uruchamianiem silnika


domel-x

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam maly problemik z odpalaniem motoru nawet jak jest cieply ,musze chwile pokrecic aby odpalil ,a stalo sie to po wymianie uszczelki pod gowica,rozrzadu,paskow,swiec i turbiny. Co mogli tam popsuc ? bo chyba sami niewiedza co jest grane,jak wziolem auto to najechali ponad 100km ,za calosc zaplacilem 1600zl (turbo moje)

naprawiałem w Inowrocławiu w warsztacie MOTO-JACA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie.Sprawdz czujnik położenia wałka rozrządu VAG-iem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracaj do mechaniora i niech naprawi co zepsoł czyli kąt wtrysku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki koledzy :smile: ,jak dostane urlop to jade do niego i niech ustawia wszystko jak sie nalezy.

[ Dodano: 06-04-2007, 10:34 ]

no i urlop :biggrin: .po prawie 3 tygodniach stania na parkingu i po naprawie odpaliłem pierwszy raz auto no i odpaliło bez problemu ,za to problem zaczoł się dopiero gdy motor nagżał się do 90 s i zaraz po zgaszeniu chciałem go odpalić :eek: 2-3 minuty krecenia rozrusznikiem :evil: a z rury czarny dym ,troszke lepiej pali jak postoji dłużej ,a normalnie pali na zimnym .

w sobote mam jechać do niego i rozbieże wszystko jeszcze raz bo przyznał się że niewie co jest ,sprawdzał przy mnie pompe polewając ja zimną woda (silnik miał 90s) bo na zimnym dobze pali ,ale niechciał odpalić nadal i stwierdził ze pompa ok (pewnie że ok bo przed naprawa pieknie chodził silnik) podpioł tez VAG-a i mówił ze jest ok kąt wtrysku ,

koledzy jakie powinien miec wartosci kat wtrysku ?

Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa świece i kąt wtrysku do sprawdzenia :) oczywiście filtr paliwa wymieniony przed zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękna porada na forum odnośnie ustawienia kąta wtrysku.. http://www.a4-klub.pl/smf/wszystkie_r4_tdi_oprocz_pd_ustawienie_kata_wtrysku-t10913.0.html

sam skorzystałem z niej parę dni temu i teraz niunia pali jak nówka... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...