Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!


luqash

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie.

Kurcze szkoda że już nie na Metalowej.

Miałbym rzut mokrymi gaciami z pracy (więc można by rano zostawiać autko i po pracy odebrać).

Szukam kogoś do "stałej opieki" nad tymi dwoma autami i myślę że dotelepię się na Cichą zrobić rozeznanie. Chociaż Cicha strasznie daleko ode mnie.

Ale posłuchać dobrego tenora to i do prawdziwej opery warto pojechać. :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ze ja tez dojezdzam tam z pieczewka :D a Adrianus np ze złotej :D:) dla fachowej opieki warto przejechac i wiekszy kawałek drogi :) a uwierz ze narzekac nei bedziesz :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ze ja tez dojezdzam tam z pieczewka :D

A ja to myślisz skąd? :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja napisłem ze "też" bo wiem ze mieszkasz na jeziołka bodajze :)

btw wal smiało do Pawła :good: juz nie jedno :audi: uleczył :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja oddałem swojego pasaciora do "naszego Mistrza" na wymiane wałka rorzadu i takich tam pierduł :gwizdanie:

Czekam na odbior, jazde probna i.... :) swoja opinię :wink4:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zeby nie zaburzać "pozytywnych" opinii o p. Pawle...

Udam sie do jego warsztatu w ramach "gwarancji" a moja opinia bedzie "neutralna" :kox: jak na alledrogo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach można zalecieć? Bo może w tym tygodniu bym zajechał na mały przeglądzik i umówić się na jakiś termin robienia jak coś tam będzie.[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 10:05_________________________________________________Byłem wczoraj ale bardziej z ciekawości znaleźć niż coś zrobić (bo byłem w rejonie Cichej ale niestety po 18 więc domyślałem się że nikogo nie zastanę).

To jest ten warsztat z bordowymi drzwiami w takiej bramie garażowej siwej zaraz jak się wyjedzie z tego "tunelu" pomiędzy budynkami??

Zgadza się?

Bo widziałem tam w rejonie jeszcze 2 inne warsztaty przy jednym stało jakieś B5 i B4 (w takim że tak powiem po drugiej stronie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :) to jak jak wjezdzasz za ta niebieska brame:) to skrecasz w prawo :) i masz taki placyk jedziesz kawałek dalej i po lewej amsz takie niebieskie drzwi to tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mapka juz nie aktualna w sumie Paweł jest teraz tam gdzie Ci napisałem :) czyli za niebieska brama w prawo masz taki placyk od razu :) tam parkujesz i zaraz nizej za placykiem sa takie niebieskie drzwi :) to tam :) Najlepiej wez zadzwon jak cos chcesz sie cos zapytac :good: nr chyba był tu gdzies podawany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos był ostanio (w przeciagu 2-3 tygodni) u tego spec mechanika p.Pawła?

...dzwonie - nie odbiera (proby 2 razy dzinnie); odwiedziłem warsztat i w nim "dawni ?" współpracownicy twierdza, że nie widzieli juz jego od 2 tygodni i nie wiedza gdzie ów mechanik sie podziewa... k... rece opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ktoś ma jakieś info może??? kurde ledwo co znalazłem dobrego uczciwego mechaniora a już tel nie odbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam info :wink: proszę o trochę wyrozumiałości i pewnie niedługo Paweł sam napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff :) no to czekamy na wiadomość od kolegi, mam tylko nadzieje że nie przyszło mu do głowy zmiana działalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cale szczęście bo mi audianke trza zaserwisować :) i już się bałem że będę musiał oddać do jakiegoś partacza.

---------- Post dopisany 04-05-2012 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 11:11 ----------

ej ma ktoś jakieś info???? pisałem dzwoniłem i cisza?? a km lecą do serwisu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie czego mozesz jechac do Piotra tam za baze PKS albo do Adama na Track :wink: zawsze jest jakas alternatywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...