-
Usterka skrzyni biegów S-tronic w Audi A4 B9
Witam. Panowie poradzi ktoś? Stronic, pierwszy objaw - silnik podczas jazdy wrzucił na luz, na liczniku wrzuciło bieg D0. Zero reakcji na gaz, tryb S czy M. Po zatrzymaniu, i ponownym starcie skrzynia zaczynała pracować. Auto zrobiło max 100 km i pojawił się komunikat skrzynia biegów usterka... zgłoś się do serwisu.... Biegi na dojazd do domu jedynie dwójka i czwórka. Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu działa, szarpie ale zmienia biegi. Od czasu do czasu pokazuje ponownie komunikat i znowu dwa biegi. Auto ma ori 112 tysięcy nalotu.
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
to cale szczęście bo mi audianke trza zaserwisować i już się bałem że będę musiał oddać do jakiegoś partacza. ---------- Post dopisany 04-05-2012 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 11:11 ---------- ej ma ktoś jakieś info???? pisałem dzwoniłem i cisza?? a km lecą do serwisu ;/
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
ufff no to czekamy na wiadomość od kolegi, mam tylko nadzieje że nie przyszło mu do głowy zmiana działalności
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
ej ktoś ma jakieś info może??? kurde ledwo co znalazłem dobrego uczciwego mechaniora a już tel nie odbiera...
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Jako uprzedzony klient poprzednimi mechanikami i tym jak chcieli uczyć się robić silnika disla na moim tdi, i zmęczony gadką o tysiącach zł które trzeba będzie zostawić u Palmowskiego za częsci , postanowiłem oddać audianke do polecanego Pawła69. Oczywiście nie mogło być inaczej jak pisali koledzy wyżej :> Teraz dopiero moje tdi chodzi tak jak powinno. A przy tym w portfelu nie zrobił się aż taki przeciąg jak zapowiadali inni mechanicy jeszcze raz dziękuję Paweł za dobrą robotę no i cóż tu więcej pisać niestety ale teraz będę przyjeżdżał na servis tylko na Cichą 1A jeśli masz problem z tdi to tylko PAWEŁ69 [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 07:37_________________________________________________Paweł dzięki wielkie jeszcze raz. Paweł podjął drogę krzyżową z usuwanie przecieków w audiance, jak zwykle po wizytach problem znikł Pamiętajcie TDI to nie przeziębienie że byle jaki doktorek pomoże, ja się przejechałem konkretnie na poprzednim znawcy , dziękować tylko że trafiłem do Pawła dzięki forum oczywiście pozdrawiam i ponawiam jeśli problem w TDI to tylko ganiać do Pawła
-
[ALL B7] felga 16 oponka 205/55
no właśnie........... a ja mam nowe oponki 16 i nie wiadomo co teraz robić...... może ma ktoś jakąś fajną 16 na swojej audi
-
[ALL B7] felga 16 oponka 205/55
Cześć wszystkim mam takie pytanie http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-dezent-rk-16-5x112-nowe-i1791059601.html widział ktoś audi na takich 16??? chodzi mi poprostu czy nie wygląda to jak koza na podkowach.... widziałem 17 to super i ciekawi mnie 16 jak to wygląda może ma ktoś jakieś foto gdzieś w archiwum pozdrawiam
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
byłem dziś u Pana Pawła, diagnoza boląca ale konkretna..... napiszę po dokonaniu zabiegu wszystko co i jak
-
[B6 AVF] Kopci jak zimny
na zimnym czy rozgrzanym wyciągać bagnet ???[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 20:02_________________________________________________ ja też tak myślałem na początku ale jak rano do roboty wyjeżdżam a sąsiad za mną na ulicy światła włącza to lipa się robi
-
[B6 AVF] Kopci jak zimny
Cześć wszystkim Podepnę się pod temat bo bez sensu zakładać na nowy wątek audi a4 1.9 tdi 2007 2008 przelot 150 tyś ostatni serwis w DE 138 tyś U mnie też jest niebiesko szary dym... tylko że.. jest taki makament że dymi dopiero gdy pochodzi na jałowych obrotach .. ;( gdy startuję zimnym odrazu na trasę nawet bączka nie puści.. a wystarczy ze od domu do drogi dojadę bez gazu około 5 minut bo u mnie dziury to jak wyjeżdżam na drogę to fioletowo dym że świata nie widać. natomiast jak już ma 70 stopni i stoję czasami w korku to znów potem sadzi z tłumika szarym dymem... :confused4: Dodam że oleju ubywa ale tylko jak się po mieści gdzieś depnie jak trochę zimny , na trasie ani grama.. ma ktoś jakieś pomysły?? byłem u mechaniora ale niestety nic nie znalazł
-
[ALL B7] Czujniki parkowania
a jak odłączę aku to nie rozprogramuję mi się jakieś inne ciortostwo?? czy tylko fis złapie reseta i tyle??
-
[ALL B7] Czujniki parkowania
Cześć Słuchajcie mam dziwną scene u siebie w aucie. Szukałem jakiegoś bezpiecznika i przez przypadek wyjąłem bezpiecznik od tylnich czujników parkowania. Nie było by w tym nic dziwnego, tylko że włożyłem bezpiecznik jest cały nie spalony i już mi czujniki nie działają Taka sama sytuacja była z czujnikiem oleju.....włożyłem bezpiecznik zpowrotrem i mi już komp wypluł błąd ze czujnik oleju uszkodzony... ogarnia ktoś taką sytuacje[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 07:37_________________________________________________pomoże ktuś??? [mod]Zastanów się jakie masz auto bo w/g profilu się nie zgadza[/mod][br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________już zmieniłem sorka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów
Danieel
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta