Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro czy nie ? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

posiadam b7 z 2007 roku 2x Sline kupiłem ja na Aukcji w jednym z popularnych portali aukcyjnych przed zakupem sprawdziłem czy to co mówi sprzedający jest wiarygodne przy pomocy raportu AUTO DNA sprzedający twierdzi ze ciągnie na przód jednak po czasie w raporcie rzuciło mi się w oczy iż posiadała emblematy quattro które prawdopodobnie zostały zdemontowane wiem ze powinna mieć je rówez nad schowkiem ale przez fakt iż jest po wypadku i robiona była w Polsce dlatego tez mogą dostać nie taka deskę bo wystrzeliły poduszki nie mam kiedy wpaść na podnośnik 

posiada wszystko oprócz grzanych d*p

silnik 2.0 bena 200km 

Sprowadzona ze Szwajcarii 

 

BF3A746A-CAC9-4BC6-9B46-DC8128E5855D.jpeg

FDD0BC95-2FCA-4201-937B-DE13F87D0B52.png

219139B8-D0D7-4DD0-A65C-16DF5BC24B94.png

Opublikowano

http://pl.vindecoder.pl/WAUZZZ8E85A500326

Wpisz VIN auta w dekoder i zobaczysz co pokaże :) 

Jak ruszasz dynamicznie to czujesz jak tyłek auta lekko "zamiata"? 

Albo poprostu zobacz na tylne koła czy masz tam wał napędowy i dyferencjał, nie da sie pomylić jeśli są.

 

Może być tak, ze z vinu bedzie quattro, a została naprawiona na zwykłej skrzyni ? 

Opublikowano

"Type sign at rear and "Quattro" nameplates respectively" 

Oznacza że emblemat Quattro też znajdowałby się na tylnej klapie jeśli auto będzie wyposażone w taki napęd.

 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Tracer39 napisał:

"Type sign at rear and "Quattro" nameplates respectively" 

Oznacza że emblemat Quattro też znajdowałby się na tylnej klapie jeśli auto będzie wyposażone w taki napęd.

 

W wykazie fabrycznych części uszkodzonych również widnieje front quattro logo wątpię żeby pisali rzeczy które mógł dodać właściciel 

Opublikowano

Podaj VIN.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jak jest s-line a jest, to na grillu nie ma quattro, a z tyłu na klapie może być opcja bez oznaczeń modelu i bez oznaczeń silnika/napędu (każda z nich płatna extra w salonie!), wtedy quattro będzie tylko na schowku i w papierach. Tak mi się wydaje...

Jakbyś zdjęcie tylnego koła miał to by szło poznać. Wydaje mi się też, że 2.0T jest tylko w quattro, ale ręki nie dam sobie uciąć.

Edytowane przez Pablo_s-c

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.