Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po zmianie temperatury na wyswietlaczu nie ma różnicy


stankiewicz93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z nawiewem mianowicie czasami się zdarza że gdy jadę i mam ustawione np na ciepłym powietrzu 24 stopnie i chce zmniejszyc temperature np na 20 to dalej dmucha ciepłym powietrzem i po jakims czasie dopiero zaczyna dmuchac chlodniejszym powietrzem lub gdy przejde dopiero na tryb low to odrazu leci chłodne. Tak jak by cos sie czasami przycinało albo coś. I czasami jak by się dmuchawa przycinała jak jest zimno dopiero po chwili zaczyna dmuchac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem to samo u siebie . Jeśli chodzi o temperaturę to widocznie ten typ tak ma . Co do wentylatora: mi się czasami przycinał . Wystartował i zwalniał mimo ustawienia na maxa. Czasami włączał się z opóźnieniem . Pomogła wymiana szczotek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kompa sprawdź czy w module klimatronika nie ma błędów.
Jak nie ma błędów to zrób nastawy podstawowe klimatyzacji
Jak będzie OK to sprawdź jaką temperaturę podają Ci wewnętrze czuniki temperatur G150 i G151 - nie pamiętam która to grupa w blokach pomiarowych - dogooglujesz. Czujniki fizycznie znajdują się w prawej i lewej kratce odpowiednio dla prawej i lewej strefy.

 

Miałem ostatnio taką przygodę że lewa strona w ogóle mi nie grzała, prawa była OK. Wywalał mi błąd czujnika G150 (lewy czujnik). Dobrałem się do czujnika, odpiąłem kostkę, wyjąłem, włożyłem, podłączyłem ponownie - dosłownie nic więcej z nim nie zrobiłem - i zaczęło działać. :)
 

 

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...