Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny efekt po wymiane żarników na nowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od 9 lat jak mam auto nigdy nie wymienialem zarnikow.

kupilem na amazon Osram Cool Blue Intense i dzisiaj zamontowalem.

druciki do dolu tak, jak były.

Efekt jest jak dla mnie dziwny, spojrzcie na foto. Po stronie kierowcy jest jakas dziw a poswiata soczewki i pole ktore nie jest oswietlone.

Co sądzicie?

IMG_20181128_171155.jpg

IMG_20181128_171145.jpg

Opublikowano

Na zdjeciach za bardzo nie widac Moze masz źle ustawione światła. Jedz na diagnostyke to sprawdzi za free

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, black_edition napisał:

Na zdjeciach za bardzo nie widac Moze masz źle ustawione światła. Jedz na diagnostyke to sprawdzi za free

Poziomy są ok, mialem przeglad miesiac temu a od wymiany żarników nic by sie nie rozregulowalo.

Chodzi mi o to V ktore widać na obydwu zdjeciach od strony kierowcy... Wymieniał ktoś zarniki?

Opublikowano

a na starych jest ok ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, black_edition napisał:

a na starych jest ok ?

Na starych nie bylo tego V...

Opublikowano

A zrób foty  będąc pod ścianą około 5m. Najlepiej z każdą lampą zapaloną pojedynczo 

Opublikowano

Może być, że to jakieś felerna seria, bo wymieniałem już w b5 żarniki D2S, teraz w b7 D1S i nigdy czegoś takiego nie miałem.
A dobrze masz je osadzone? Czy na pewno dobrze zamontowane, spróbuj je zamienić miejscami i zobacz czy będzie tak samo.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, maciejhildek1982 napisał:

Może być, że to jakieś felerna seria, bo wymieniałem już w b5 żarniki D2S, teraz w b7 D1S i nigdy czegoś takiego nie miałem.
A dobrze masz je osadzone? Czy na pewno dobrze zamontowane, spróbuj je zamienić miejscami i zobacz czy będzie tak samo.

No wlasnie jutro spróbuję zamontowac lewy zarnik jeszcze raz. Podobno na zarniku i lampie jest jakies wycięcie a ja patrzylem tylko ns to jsk ma byc drucik. Poza tym montowalem zarnik wpiety do kabla i dopiero zaciskalem, moze to nie tak?! Jutro podzialam i dam znać

Opublikowano

Wiem, że żarnik to nie to samo co żarówka H7, ale kiedyś mój Tata u siebie zmieniał właśnie H7 i źle ją zamocował (stała krzywo względem odbłyśnika) i też świeciła pod innym kątem niż powinna.

Wypnij przewód, weź latarkę aby sobie tam dokładnie zobaczyć jak musi być zamontowane i powinno być ok.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, więc źródłem problemu okazał się źle zamontowany zarnik w lampie o 1cm obrotu.

 

W razie czego to drucik od zarnika musi byc skierowany w dół, a wycięcie w zarniku (ząbek) skierowany do góry.

Efekt po wsadzeniu nowych SUPER.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc i sugestie.

IMG_20181129_170901.jpg

Opublikowano

No i super, że sprawa załatwiona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.