Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :> chciałbym przedstawić kilka fotek mojej pierwszej A4 :good:

Autko jest z końca 1999 roku przyjechało z Niemiec w Grudniu 2008

Wyposażenie:

Elektryczne światła,lusterka,szyby

4x Airbag

Klimatronik

Xenony

Dokonane modyfikacje:

srebrne ramki

radio Alpine

postojówki LED

Planowane modyfikacje:

Tutaj bez większych szaleństw

Felgi 16"

skóra !!!!! - już prawie uszyta :)

podłokietnik !!

th_91288_30012009209_122_53lo.jpgth_91322_02022009218_122_86lo.jpgth_91328_02022009221_122_47lo.jpg

th_59673_28022009333_122_1022lo.jpgth_59685_28022009334_122_401lo.jpgth_59693_28022009340_122_580lo.jpgth_59695_28022009342_122_429lo.jpg

Wreszcie nowe nowe buciki ale tylko 16" bo nasze drogi pozostawiają wiele do życzenia

th_30297_07042009386_122_849lo.jpgth_30305_03042009382_122_1082lo.jpgth_30313_07042009385_122_1076lo.jpg

no i upragniony "podłokietek" oczywiście ORI

th_30955_06042009384_122_818lo.jpg th_30962_06042009383_122_1055lo.jpg

Opublikowano

felgi spokojnie możesz dać 17"

lekka gleba też się zda, ja planuje -30

ogólnie ładna lalka :good:

Opublikowano

bardzo fajny kolor.ramki tez robia fajny efekt.u siebie tez chce zamontowac.

jeszcze tylko gleba i felga i naprawde bedzie ciekawie

Opublikowano

fajna felga conajmniej 17" i gleba :kox:

zadna tuba tylko skrzynia basowa :good:

podlokietnik zaloz ori a nie jakis allegrowowy :thumbdown:

ładna sztuka :wink4:

Opublikowano

Ładna Audiczka!!! I te chromy robia efekt! Nie ma to jak Audiczka po liftingu :> Pozazdrościć :naughty:

Opublikowano

Z zewnątrz wygląda ładnie :cool1:ale pokaż jak wygląda w środku :good:

Opublikowano

Tuba do Alpiny to :wallbash: jak kolega mówił dobry głośnik w dobrej skrzyni :good:

Ogólnie ładna A4ka

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

bardzo ładny sedanik :good: mam prawie identyczną lalkę :kox: moim zdaniem pozytywna zmiana felg wiadomo im wieksze tym lepsze, ale minimum te 16'' robi swoje. No a te 15'' na pierwszym zdjęciu w sam raz nadają sie do zimówek.

ps. kolejne ładne autko w klubie :a4fan:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu bardzo oczekiwana zmiana tapicerki

Skóra samochodowa NAPPA Cream :)

th_24015_25102010664_122_489lo.jpg 26102010666.jpg25102010660.jpg

25102010662.jpg25102010665.jpg

Opublikowano

Bardzo ładne A4. Dużym plusem jest ta skórka. Można wiedzieć ile kosztował cię ta skórka?

Opublikowano

skorka fajna :good:

Opublikowano

ten chrom przy biegach do kosza.

jak już porwałeś się na obszycie skórą to trzebabyło kupić bylejakie kubełki i je obszyć..

i mieszek mogłeś zostawić czarny a jak jest już w kolorze to gałka tak samo mogłaby być :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy dzięki za słowa uznania :) wszystko jest kwestią gustu jeśli chodzi o mieszek to wydawało mi się że będzie to lepiej wyglądać cóż pomyliłem się no ale nic założy się czarny i będzie dobrze :good:

Jeśli chodzi o kubełki to nie mogłem nic ciekawego znaleźć :(

Całkowity koszt z tylną półką w alcatrze w kolorze skóry = 2300 i szczerze powiem że się opłacało co nowe to nowe.......

Opublikowano

coś tanio cię to wyszło. z tego co wiem to kompletna tapicerka to koszt od 4-6tyś. mi osobiście marzy się brązowa skórka :kox:

a co do znalezienia kubełków to wydaje mi się, że stan nie ma znaczenia skoro i tak szły by do obszycia. Z jakiegoś zajechanego angola.

Opublikowano
  • Autor

Ja się cieszę, że tak tanio bo więcej bym nie dał bo to by już nie miało sensu skóra wówczas stanowiła by 30% wartości samochodu a to by się już nie opłacało

Skóra była zamówiona tutaj http://www.skory-hurtownia.pl/index.php?s=skory_nappa na A4 potrzeba około 15m 2 . Metr kosztuje coś koło 100 + praca tapicera czyli 800 zeta za obszycie i obicie tylnej półeczki :)

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 21:32_________________________________________________Panowie poradźcie gdzie mam kupić siatki jasne na oparcia przednich siedzeń moje stare są czarne i to jest pewien problem bo nie wygląda to dobrze może ktoś z was kupował gdzieś jakiś substytut albo farbował oryginalne (w moim przypadku z czarnych na jasne będzie ciężko)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.