Treść opublikowana przez kyluck
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
U no to faktycznie cięzka sprawa no ja dzisiaj własnie zmieniam filtr paliwa, zobaczymy czy dalej będzie wyciekać
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Ale co masz nowe założone ? jaki filtr ?
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Własnie mi mówiła tak jedna osoba ale nie chciało mi sie w to wierzyc... w takim razie trzeba będzie go wymienic. Ja i tak nie rozumiem całego tego schematu paliwa te odpowietrzenia, powroty...
-
Cieknie benzyna z filtra węglowego
Witam posiadam Audi A4 B6 Cabrio 1.8 T 163 PS. Moj problem polega na tym ze ucieka mi paliwo z filtra węglowego poprzez rurke która sie kończy przed tylnim prawym kołem. Dodam ze zaczeło się to dziać od czasu kiedy zatankowałem auto po sam korek. Po przejechaniu pewnej odległości czuć było benzyne w środku auta. Dodam ze wraz z tym w zbiorniku paliwa zaczeło sie robić ciśnienie, po odkreceniu korka zawsze słychać pssssss. Wymieniłem czujnik par paliwa ale to nic nie pomogło, dalej to samo. Nie mam pojecia dlaczego sie tak stało i co jest przyczyną... Czytałem ze ktos miał podobne przypadki czego przyczyną był regulator cisnienia paliwa na listwie wtryskowej, ale u mnie go nie ma przy listwie. Musi być chyba gdzieś przy zbiorniku. Miał ktoś podobny przypadek? Prosze o pomoc, z góry dziękuje
-
[B5 1Z] Kolejny problem z napinaczem paska wieloklinowego
Febi za 130 zł to raczej nie możliwe chyba ze dobre rabaty :>
-
[B5 AVG] Brak mocy!!! Co padło???
Popieram kolego wyżej
-
[B5 AFN] Kopci na czarno !
Pewnie dziura w dolocie... posprawsdzaj wszystko opaski itp
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Dzięki koledze za wsparcie...,,MArcel" odesłałem już listy do tych co nie doszły...! Myśle że będzie oki. Naprawde po co bym miał oszukiwac 3 osoby... A mam jeszcze tych zapachów troche
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Trzem osobom nie doszły...Przynajmniej tyle osób mi napisało.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Kur...wysłałem listy do wszystkich co mi wysłali dane na pw!!! nikogo nie ominąłem a tym bardziej kilku osób. 38 osób mi wysłało dane i tyle listów poleciało w tym samym dniu. Co mi po tym jak bym kilku osobom nie wysłał. Mam leży jeszcze kilka w domu zostało. Fakt był bajzel ale wszystkie wiadomości pw miałem z waszymi danymi nic nie kasowałem więc nie możliwe ze ominąłem, naprawde zrozumcie mnie. To wina poczty nie wiem co oni z tym zrobili... ILe osób nie dostało? Napiszcie to wyśle już na swój koszt chociaż to nie moja wina!!!!!!!!!!!!! I teraz ja musze dołożyc do tego interesu[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:12_________________________________________________Pisałem nawet kiedyś z kolegą ,,KANAL" i w tym czasie adresowałęm do niego właśnie kopertę. Więc widzicie jak jest z tą pocztą wyslesz 40 listów a dojdzie ze 30 śmiech :wallbash:
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Spokojnie poczta jest troszke zawieszona w polsce...Muszą wszystkim dojść wysłałem 39 listów w tym jeden do irlandi...
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
wysłałęm wszystkim tym którzy mi wysłali swoje dane do wysyłki... Poczta polska wali w chu...A nikogo nie ominąłem raczej bo czujnie to wszystko sprawdzałem
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Ilu osobom juz doszły zapachy...? kilka osób napisało mi dziś na pw ze zapachy doszły ale kaski jeszcze nie wpłacili. Ale spoko rozumiem mogło sie zapomniec
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Panowie poczekajcie... wszystkie wysłałem w tym samym czasie. Nic nie poradze na to jak polska poczta działa... paru osobom doszło... a jeszcze w chu... musi dojsć bo było 40 listów... jak coś by ktoś chciał to zpstało jeszcze z 60 szt....
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
No właśnie temat poleciał do kosza i trochę sie pokrzyżowało... i dziwne bo nie mogłem założyć wątku w dziale sprzedam a każdemu odpisać na pw to bardzo męczące. Myśle ze teraz będzie wszycho ok. Przeparaszam za takie opóźnienie... ale maiłem dużo innych ważnych rzeczy do załatwienia, praca i w ogóle
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Wszystko poszło w zeszłym tygodniu powinno juz byc... doszo już komuś? nie było wysyłane priorytetem i może iść troche dłużej... Jak by komuś nie doszło a wysyłł mi na 100% dane i kase to pisać... poczekajcie do środy ostatecznie myśle ze powinny być juz przez te święta tez sie troche opuźni napewno
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Witam i przepraszam wszystkich za opóźnienie i odnośnie wysłania zapachów. Wyszło tak że reszte zapachów odebrałem dopiero wczoraj i ja też wcześniej nie mogłem działać z powodu innych problemów. Już jest wszystko na dobrej drodze... Nikomu żadne pięniążki nie przepadną... Może sie zawiedliście na mnie ale dokończe co zacząłem... Przepraszam i Pozdrawiam Wszystkich Z A4 klub:)
-
[ALL B5] Zgasł podczas jazdy
Kolego u mnie dokładnie to co u ciebie. Podczas jazdy na 4-5 biegu pedał w podłoge i gaśnie przy 120-130km/h i później cięzko odpalić trzeba troche pokręcić... Tak jak by sie zapowietrzał czy coś albo pompa już wysiada... Nie weim trzeba by logi chyba zrobić. Dodam że rozrząd miałem robiony miesiąc temu ale wcześniej było OK do 190 km/h sie rozpędzał
-
[ALL B5] Klima nabita, po włączeniu nie działa
A tego to nie wiem, brat wtedy był nabić... Wartało by chyba teraz jszcze raz jechać i sprzawdzic, może jest jakaś nieszczelność i sobie ucieka powoli
-
[ALL B5] Klima nabita, po włączeniu nie działa
Kurcze możliwe to w lipcu nabijałem klime i zrobiłem może z 15 tys i rzadko z niej korzystałem... Nie wiem może mam jakąs nieszczelność? i gdzieś sobie ucieka
-
[ALL B5] Klima nabita, po włączeniu nie działa
Mam takie błędy na klimatroniku: 9.7-??? nie wiem co to znaczy(nie ma takiego kodu) 13.7- Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana 22.1-(F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, *22.1 (zobacz poniżej) *22.1 Kompresor pozostaje wyłączony aż wyłącznik się zamknie Może wie ktoś o co kaman? To może być coś związane z tym błędem 22.1? Proszę o pomoc Bo w lato sie chyba ugotuje w aucie...
-
[ALL B5] Klima nabita, po włączeniu nie działa
Witam mam nabitą klimę. Po włączeniu z tego co pamiętam w zeszłym roku to momentalnie zaczeło dmuchać zimnym powietrzem. A teraz odpalam silnik włączam ten przycisk z gwiazdką i nic gwiazdka sie świeci ale co mnie dziwi że auto chodzi tak samo przed jak i po włączeniu klimy, a pamiętam że jak mi sie załączała to silnik inaczej pracował tak jak by głośniej. No mniejsza z tym ale było to odczuwalne po włączeniu klimy a teraz tak nie jest a gwiazdka się świeci... nie wiem o co z tym chodzi. Może miał ktoś podobny przypadek??? Proszę o pomoc
-
[B5 AFN] Jaka uszczelka pod miskę olejową???
Witam. Otóż mam wycieki z pod miski olejowej i postanowiłem zakupić nową uszczęlkę i w sklepie mają 2 rodzaje jedna jest wtopiona w taki element metalowy znajdujący sie w misce a druga to sama uszczelka gumowa. Co pasuje dokładnie do AFN 96r? Prośba o pomoc
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
Gleby narazie nie będzie, nie na te drogi A faktycznie sąsiad też ma
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
No wygląda przyzwoicie ale troche roboty z założeniem jest