Treść opublikowana przez kyluck
-
Spociki w Kielcach
O widze że nastepny spocik sie zapowiada Fajnie fajnie postaram sie przybyć :> Może będzie nas jeszcze więcej. Grzanek mówiłem ci kiedys o tej lampie no ale kurcze nie mam od kogo załatwić sobie tych po drugim lifcie. Moze ma ktoś do sprzedania???
-
[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE
Ładna Audiczka!!! I te chromy robia efekt! Nie ma to jak Audiczka po liftingu :> Pozazdrościć
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Ładne autko podoba mi sie bardzo. Mam ten sam kolor i tez mam zamiar wprowadzić niedługo jakieś zmiany lampy przód, tył, kierunki boczne, widze że kolega ma to już za soba i efekt jest wypas. Zajefajne tylnie ledy!!!
-
[B5 AFN] Czyszczenie lasera zmieniarki
Witam od początku gdy kupiłem auto miałem problemy ze zmieniarką raz sie załączała piosenka raz nie trzeba było czekać, jak sie zmieniło na następną płyte to już wogóle nie działało. Kłupiłem płyte czyszcząca ale ona nic nie pomogła. Dalej było tak samo. Postanowiłem że trzeba będzie wymontowac zmieniarkę z auta i tak zrobiłem. Mam zmieniarkę Audi ORI bo z tego co wiem to są różne- Panasonic chyba- Sony Będą nam potrzebne nastepujące narzedzia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb768ecc73639be4.html Śrubokręt gwiazdka nie za duży, spirytus, pałeczki z wacikiem. Na początku przed wyjęciem zmieniarki z auta należy wyciągnąć kieszen z płytami ponieważ uniemożliwia to wyczyszczenie soczewki lasera. Nastepnie odpinamy wtyczkę od zmieniarki i zabieramy się do odkrecenia śrubek na których jest podwieszona zmieniarka (przynajmniej u mnie tak jest). Po wymontowaniu zmieniarki z auta możemy sie zabrać za rozkrecenie zmieniarki. Należy odkrecić wszystkie srubki i na swój sposób tak żeby nic nie uszkodzić zdjąc górną obudowe a następnie dolna na końcu zciągamy plastikowy przedni panel jest on na zatrzaski należy uwarzać zeby nic nie urwać. Na początku wygląda to tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7756a47de4404124.html Nastepnie musimy znalęzć soczewke lasera znajduje sie ona pod spodem wskazanej cześci na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff1599bb4ecf6e5e.html Soczewka ma wygląd małego okragłego szkiełka o srednicy (ok 3mm) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d32568e8e19d40ca.html Wiemy juz gdzie znajduje sie soczewka. Możemy sie zabrać za jej wyczyszczenie. Ja uzyłem do tego pałeczek z wacikami. Przed tym pałeczke delikatnie zmoczyłem spirytusem. Delikalnie przecieramy z zanieczyszczeń okolice soczewki, mokrą pałeczka jak i suchą. Następnie delikatnie przecieramy soczewke kilkakrotnymi ruchami okragłymi, także wilgotną jak i słucha pałeczka. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b64f54de6862d1f.html Po tym wszystkim mozemy sie zabrać za skręcanie zmieniarki zaczynajac od przedniego panelu, później dół na końcu góra. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/063a594bec032c5c.html Pozostalo podłączenie zmieniarki do auta i po sprawie. U mnie to pomogło wszystko narazie działa tak jak powinno aż miło słuchać :>
-
[B5 AFN] Dziwne brzęczenie z pod maski na większych obrotach
tak dzwięk jest taki metaliczny jak by gdzies cos wpadło i sie trzesło. dzwiek dochodzi tak jakby z przodu auta[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 12:48_________________________________________________przynajmniej tak mi sie wydaje, nie wiem moze to cos w okolicach plecionki sam nie wiem
-
Spociki w Kielcach
no brakuje kobiet brakuje:) chętnie zapraszamy:) :>[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 00:51_________________________________________________będzie nas więcej
-
Spociki w Kielcach
No oby było najwięcej osób!
-
Spociki w Kielcach
To może i ja przybęde:) Bo byłem tylko na jednym spociku
-
[B5 AAH] Trzęsie silnikiem na wolnych obrotach
To może silniczek korokowy jest walnięty to on odpowiada za obroty
-
[B5 AAH] Trzęsie silnikiem na wolnych obrotach
Może poduchy silnika są na wykończeniu
-
[B5 AFN] Problemy ze zmieniarką
Ok dzięki kolego za rade. Kupię płytke i sie zobaczy:)
-
[B5 AFN] Stuki przy zmianie biegu 1-2-3
aha dzięki kolego sprawdze to ale jak to nie poduchy to ja juz nie wiem
-
[B5 AFN] Stuki przy zmianie biegu 1-2-3
wahacz to raczej nie bo spradzałem na dziurach to sie nic nie tłucze, przegłub przy skręconych kołach też nie strzela a poduchy to nie wiem jak sie sprawdza
-
[B5 AFN] Stuki przy zmianie biegu 1-2-3
Witam mam dziwny problem po zmianie biegu z jedynki na dwójke a niekiedy nawet na trójke i przy gwałtownym dodaniu gazu słychć takie pukniecie jak by gdzieś był luz, jest to taki metaliczny dźwięk. Odgłos dochodzi z przodu auta bardziej tak z prawej strony to słychać. Zauwazyłem ze to już jest za kazdym razem gdy zmieniam biegi lub dodam szybciej gazu wcześniej nie zawsze tak było a kiedys wogóle. Prosze o pomoc z góry dzięki
-
[B5 AFN] Problemy ze zmieniarką
koledzy mam problemy ze zmieniarką raz mi działa raz nie, włacze pierwszą płyte działa przełącze na inna piosenke lub inna płytę to juz nie chce załapac a niekiedy wogóle nie działa wydaje mi sie ze to cos ze zmieniarka, nie wiem nie znam sie mozę trzeba ja przeczyścic??? prosze o pomoc
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
spryski już poprawione:)
-
[B5 AFN] Dziwne brzęczenie z pod maski na większych obrotach
Od paru dni zauważyłem przy jezdzie powyżej 3 tys obrotów jakieś dziwnie brzęczenie spod maski. Nie wiem co to może być. Może jakiś śmieć znalazł sie w plecionce??? i to on to powoduje nie wiem prosze o pomoc???. Z góry dzięki
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
aha a w kielcach ktoś wiem może???
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
koledzy a jakie sa koszta przyciemnienaia szybek w sedanie chodzi mi o wszystkie oprócz przedniej i przednie boczne troszke słabiej???
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
aha a w przy tym przednim to sie nic nie odkreca w nadkolach?
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
aha rozumiem wielkie dzieki kolego Pozdro[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:06_________________________________________________kolego a wiesz może jak tylny zderzak się ściąga??? bo będe go malował a nie chcem zostawiac autka
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
aha dzięki a jak ta śruba wygląda nawet tam nie zaglądałem jeszcze[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:54_________________________________________________a wiesz kolego jak może cały zderzak sie ściąga???
-
[B5 AFN] Opadnięty przedni zderzak z prawej strony:(
Mam opadnięty przedni zderzak z prawej strony da się coś z tym zrobic szczelina pod prawym światłem ma ok 2 cm.Prośba o jakieś rady??? z góry dzięki:)
-
[ALL B5] Plastikowe zabezpieczenie na fotele
kolego tylko w ASO pytałem bo mam pourywane 20 zł sztuka kosztuje
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
aaa o to chodzi:) no nie zauważyłem Dzięki za porade. nikt oprócz was tego jeszcze nie zauważył