Treść opublikowana przez kyluck
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
Kolego nie będe ukrywał, za listwy zapłaciłem 350 pln:) wydaje mi sie że dużo to nie jest w ASO troche drożej
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
Troche mnie tu nie było ale wreszcie nowe foto :>
-
[B5 AFN] Jakie wężyki podciśnieniowe, jaka srednica otworu AFN 110 PS???
Witam Koledzy może orientujecie sie jaka jest średnica wew. otworu w tych wężykach podciśnieniowych AFN które idą do gruszki turbo? i jaka jest średnica wew. tych grubszych bo zauważyłem że są 2 rodzaje tego grubszego potrzeba napewno mniej niż cieńszego. Mam zamiar zmienić na silikonowe tylko nie wiem jakie średnice... Proszę o pomoc
-
[B5 AVG] Czy to objawy przepływomierza?
Kolego mam pytanko czym czyściłeś ten przepływomierz???
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam koledzy Mam pytanko... Jestem z kielc a znalazłem ogłoszenie na otomoto, jest audi do sprzedania A4 w Jeleniej Górze. Czy jakiś forumowicz mógł na nią rzucić okiem jeżeli by ci to nie sprawiało problemu.....? Odp Prośba http://otomoto.pl/audi-a4-C11848002.html Pozdrawiam
-
[INNE] Silnik 1,9 AVF (akurat Octavia) czasami brak mocy od około 100km/h
Możesz podmienić n75 z n18 który jest za silnikiem pod rurą dolotową i zobaczysz czy jest różnica ale podobno zadko padają
-
[B5 AFN] Auto zgasło po ruszeni przy 3 tys obr
Koledzy mam dziwny problem z silnikiem Dziś kiedy ruszałem na rozgrzanym silniku z 1 biegu przy ok 3 tys obr auto dostało dużych drgań po czym zgasło zepchałem na bok podniosłem maskę, myślałem ze to jakiś pasek strzelił lub rozrząd ale wszystko było ok. Za pierwszym razem kiedy próbowałem odpalić auto nie odpaliło. Dopiero za drugim razem załapało. Kolega który stał na zewnątrz mówił ze przy odpaleniu wyleciało strasznie dużo czarnego dymu z wydechu... Nie wiem o co chodzi. Dodam że mam problem z turbo kierownice po czyszczeniu chyba znowu sie zapiekły bo auto łapie od czasu do czasu liczne notlaufy, niekiedy tylko chwilowo go odcina przy 3200-3500 na 3 i 4 biegu a czasami go odetnie i wpada w tryb awaryjny oczywićie po ponownym odpaleniu jest ok.
-
[B5 AFN] Odbój przedniego zderzaka-mały element z gwintem
U to lipka myślałem ze można takie cusik dokupić odzielnie. Trzeba teraz szukać inaczej. Może ma ktoś na sprzedaż 2 takie sztuki??? Napewno odkupię
-
[B5 AFN] Odbój przedniego zderzaka-mały element z gwintem
Witam koledzy potrzebuje numer części. Nie całego odboju tylko tego małego wałeczka z gwintem wew i zew do przykręcania zderzaka. Link do fotki co bhy sie nie pomylić: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a33eb306c4c8fdee.html Z góry Dziękuje:)
-
[B5 AFN] Element plastikowy na próg.
Dzieki kolego
-
[B5 AFN] Element plastikowy na próg.
Koledzy potrzebuje numer części na ten długi element plastikowy który wykańcza próg. Dolne listwy drzwi do tego plastiku właśnie przylegają. Z góry dzięki
-
[B5 AFN] A4 sedan by superman
Fajna furka kolorek taki jak moja. Kolego a te pseudo drewniane dekory to prawdziwe drzewo jest nie zaden plastik
-
Spociki w Kielcach
Ja też będe:)
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
Czekamy na fotki:)
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny po przekroczeniu prędkości 110 km/h.
U mnie było to samo 110 max na 3 biegu 3200 obr i koniec notlauf włącza sie tryb awaryjny. Może to być nieszczelny dolot lub zapieczone kierownice w turbinie w ostateczności zawór n75. U mnie były zapieczone kierownice. Czyszczenie turbo pomogło temu zjawisku. Zrób logi i będzie wiadomo co ale najprawdopodobnie turbo do czyszczenia
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
No ładna Audiczka:) kolorek fajny, taki jak mój:) ale te lampki z tyłu przydało by się zmienić na te po pierwszym lub drugim lifcie będzie o wiele lepiej no i kieruneczki boczne na białe(przeźroczyste) lub jakieś cleary albo dymione. No jeżeli jest jest więcej funduszu to na przód lampki po 2 lifcie i jakiś ksenonik. Ładnie wypolerowane kominki, też tak chce:) pozdro powodzenia w modach[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:02_________________________________________________Kolego widze ze ramki na szyby też chcesz modzić to polecam tylko ORI ja sobie takie założyłem troche ciężko ale warto. Kupiłem od jednego z klubowiczów
-
Spociki w Kielcach
Kolego sobol 20 miałem te same objawy u siebie w aucie od jakiegoś czasu i pomogło czyszczenie turbo. :> skontaktuj sie z kolegą grzanek85 zajmuje sie tym
-
[B6 AVF] Brak ciągu przy przyspieszaniu
U mnie dokładnie to samo co u kolegów na 3 i 4 biegu przy 3000-3200 obrotach silnika nagły brak mocy na 2-3 sekundy i tak tylko do 110-120km/h max po zgaszeniu i zapaleniu auta wszystko dobrze do pierwszego przyciśnięcia autka pow 3000 obr
-
[B5 AFN] Stuk w zawieszeniu przy puszczeniu gazu
Kolego to któryś wahacz nawalił albo jakiś łącznik lub inny element, miałem tak samo tylko mi pukało jeszcze przy gwałtownym dodaniu gazu lub ostrym przychamowaniu. Jedz kolego na przegląd zawiechy jak nie dasz rady ocenic co jest nie tak
-
[B5 AFN] Nie działające szyby
Mam problemik z szybami i to 4 zadna znich sie nie otwiera sprawdzałem bezpieczniki ale wszystkie są dobre. Prosze o pomoc:)
-
Spociki w Kielcach
tam gdzie kółeczko to jest parking a tam gdzie strzałeczka to stadion[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:20_________________________________________________czyli na parkingu.Ja nie dam rady podjechać
-
Spociki w Kielcach
Jakieś fotki tam mam:) <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2013e0d06131f588.html <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/033684c6108a1b94.html <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8e757ef93989f59.html <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bdb63258ff2b668.html <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35160410470824a9.html <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a63cff5c85b9bbd3.html <a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f82ceaf2e8a7ca0b.html
-
[ALL B5] Radio Audi Delta CC - instrukcja
wiem widziałem ten link i nawet wchodziłem po angielsku ale da się zrozumieć
-
[ALL B5] Radio Audi Delta CC - instrukcja
Dzięki FM1/2 i DX i sie jakoś wpisało:) Pzdro
-
[ALL B5] Radio Audi Delta CC - instrukcja
kolego wiesz może jak wpisać kod do tego radyjka, musiałem odpiąć dzisiaj akumulator i teraz jest na wyswietlaczu tylko SAFE. jak to sie robi??? kod mam!