Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wzmaczniacz antenowy


Rekomendowane odpowiedzi

dlatego tracisz sygnal.bo nie masz podlaczonego wzmacniacza ktory kazde A4 ma.Jak bys mial ori to wzmacniacz by dzialal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Masz już wzmacniacz znacznie lepszy od tego, tylko należy go podłączyć. Nie masz podłączonego do niego zasilania albo jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny lewy słupek przy tylnej szybie. Trzeba zdjąć plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oryginalny jest sprawny to doprowadź go do ładu.

A jeśli się popsuł to wtedy montuj ten uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące Avanta:

- mam ori wzmacniacz przy antenie, ale jest ułamamy - antena jest nie ori chyba, wystaje z niej kabelek. Da się to podłaczyć do tego wzmacniacza?

Czy raczej kupno jakiegoś innego wzmacniacza z allegro na przykład?

I druga rzecz czy na kabel zasilający ten wzmacniacz (jest osobny kabel przy wzmacniaczu) ma być podawane +12V ?

Co dziwne w ksiązce pisze że takei z kabelkiem były do IX1996 a mój jest z IX 1997

W aucie nie ma telefonu (brak podłokietnika) ale ze wzmacniacza wychodza dwa kable (telefon i radio), wie ktos gdzie idzie ten telefoniczny i gdzie się kończy?

W lewym przednim słupku idzie tego typu kabel ale nie wiem który z tej dwójki to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun0, a jak to się ma w B6 Avant ?? gdzie jest ten wzmacniacz bo mi kiepsko odbiera stacje a w VAGu wyskoczył błąd (coś tam o problemie z masą we wzmacniaczu antenowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz pytanie,czy ten orginalny wzmaczniacz jest w tylnym słupku od strony kierowcy czy pasażera,bo w okolicach tylnego słupka od strony pazera coś stuka delikatnie,jezeli jest ten wzmacniacz z tej strony czy mógł sie on odkleić,odczepic i sobie tam dynda bezwładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...