Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niepełne poziomowanie BIXENON


Macin82

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku (była ciemność) ale ja chciałem się przywitać.

A więc witam Wszystkich.

Od miesiąca jestem szczęśliwym (oby jak najdłużej ?) posiadaczem audi A4B8 2010 rok. W aucie są światła BIXENON które nie do końca się chcą poziomować. Tzn gdy włączę światła to widać jak idą do góry i na dół ale jak się ustawią to świeca za wysoko. Dzisiaj byłem u diagnosty który próbował to ustawić ale nic to nie dało. Dopiero po włączeniu "tryb podróży" światła świecą poprawnie. Jednak nie jest to rozwiązanie mojego problemu. I moje pytanie. Czy aby ustawić te światła potrzebny jest komputer? Jeśli tak to czy mogę prosić o podanie jaki dokładnie kabel mam kupić. Z programem powinienem sobie poradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam najpierw zacząć od potencjometrów do poziomowania, często zapieka się łącznik elastyczny a to prowadzi z kolei do podawania błędnych informacji o położeniu zawieszenia ;)  Jak masz możliwość, to podepnij vcds'a i zobacz parametry poziomowania oraz błędy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sr-ka napisał:

Polecam najpierw zacząć od potencjometrów do poziomowania, często zapieka się łącznik elastyczny a to prowadzi z kolei do podawania błędnych informacji o położeniu zawieszenia ;)  Jak masz możliwość, to podepnij vcds'a i zobacz parametry poziomowania oraz błędy :) 

A możesz polecić jakiś kabelek bo jeszcze szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na oryginalnym od adako ale to drogi interes, szukaj kabla który obsługuje komunikacje CAN, średnio ok. 150-300zł trzeba za taki kabelek dać choć są tańsze ale one już tylko pracują po linii K i na pewno nie połączysz się z wszystkimi modułami w swoim aucie ;) 

Wpisz sobie potencjometr poziomowania w google żebyś wiedział czego szukać, i szukaj pod autem na zawieszeniu przednim albo tylnym :)  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...