Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.9 TDI . KOMBI , 2000 R.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc. Za wczesnie odtrąbiłem sukces odnosnie obrotow kiedy to wymieniłem czujnik temperatury G62  i prawie wszystko wrocilo do normy . Niestety pozostal proble zuzycia paliwa . FIS pokazuje rozne wartosci i juz nie wiem czy to komputer szaleje czy to warunki zimowe . Precyzując na zimnym i na jalowych obrotach pokazuje 10-12 l. Kiedy złapie tmp. na postoju pokazuje 0.0 lub tak do 4.5 l. Ruszajac np. z pod świateł na cieplym pakazuje 18-24 i wiecej litrow , obroty to okolo 2.5 do 3 tys. po czym wraca do 5-7 l. Eksploatuje mojego audika pierwsza zime i troche jestem zdezorientowany i zaznacze ze skan VAG nie pokazuje żadnych bledow . Może ktoś cos , bedę wdzięczny . Pozdrawiam i pomyślności w Nowym Roku .

Opublikowano
W dniu 3.01.2019 o 13:47, rtty napisał:

Cześc. Za wczesnie odtrąbiłem sukces odnosnie obrotow kiedy to wymieniłem czujnik temperatury G62  i prawie wszystko wrocilo do normy . Niestety pozostal proble zuzycia paliwa . FIS pokazuje rozne wartosci i juz nie wiem czy to komputer szaleje czy to warunki zimowe . Precyzując na zimnym i na jalowych obrotach pokazuje 10-12 l. Kiedy złapie tmp. na postoju pokazuje 0.0 lub tak do 4.5 l. Ruszajac np. z pod świateł na cieplym pakazuje 18-24 i wiecej litrow , obroty to okolo 2.5 do 3 tys. po czym wraca do 5-7 l. Eksploatuje mojego audika pierwsza zime i troche jestem zdezorientowany i zaznacze ze skan VAG nie pokazuje żadnych bledow . Może ktoś cos , bedę wdzięczny . Pozdrawiam i pomyślności w Nowym Roku .

Więc tak. Musi się rozgrzać, aby złapać temperature pracy, więc to normalne. To chyba Twoje pierwsze auto, które wskazuje spalanie? Zawsze ruszając, patrząc na spalanie chwilowe na wyświetlaczu, wartość będzie znacznie większa. Przełącz fis na wskazanie spalania sredniego, i będziesz wiedział ile Ci pali

Opublikowano
  • Autor

- zgadles to pierwsze moje auto ktore wskazuje spalanie . moze jestem troche przewrazliwiony i stąd ten temat . srednie spalanie  to  8.1 l/km . i to  sie nie zmienia . dzieki za podpowiedz . pozdrawiam .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.