Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4b6 2002 elm327 v1.5a


EmilU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . To jest mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość i ewentualne przeniesienie posta . Posiadam elm327 v1.5a odziedziczyłem go po teściowej bo bawiła się tym w swoim mondeo mk3 jakies 2 lata temu . Moje pytanie jest takie czy podejdzie mi to pod audi a4b6 avant z 2002 r oznaczenia silnika nie znam  i czy moge tym usuwac bledy ? 

Jaki program  polecicie i skad nabyc taki program zeby móc w 100% wykorzystac to .

Wyskoczyla mi dzis ikona czerwona airbag wiem tyle ze poprzedni wlasciciel cos robil z tym az 2razy . 

Chcialbym podpiac pod audi i sprawdzic jaki blad jest :) tylko wlasnie nie mam pojecia jaki program uzyc :) pozdrawiam !!!

 

received_2069112346540933.jpeg

received_336422423615569.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten el 327 to bardziej zabawka niż prawdziwe narzędzie. Kup kabel kkl za 50zl i zrobisz nim wszystko co potrzebujesz a nawet 10x więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pila24 napisał:

Ten el 327 to bardziej zabawka niż prawdziwe narzędzie. Kup kabel kkl za 50zl i zrobisz nim wszystko co potrzebujesz a nawet 10x więcej.

Mógłbyś mi podlinkować ? Bede bardzo wdzieczny :) Myśle że do 150 zl juz z wysylką moge dać . Zalezy mi zeby juz samemu poradzic sobie z awariami i błędami . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko w sprawie tego błędu z przed roku czy mozliwe ze sie jakos ponowil bo w 2016 jakos w polowie tez to bylo robione chodzi mi o te 2 zdjecie. . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EmilU napisał:

Mógłbyś mi podlinkować ?

https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

Do tego ściągnij vcds lite 1.2 pełna wersja i zrobisz wszystko co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EmilU napisał:

A jeszcze pytanko w sprawie tego błędu z przed roku czy mozliwe ze sie jakos ponowil bo w 2016 jakos w polowie tez to bylo robione chodzi mi o te 2 zdjecie. . Pozdrawiam 

Prawdopodobnie pas z napinaczem będzie do wymiany jeżeli przewód i wtyczka od niego jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pila24 napisał:

Prawdopodobnie pas z napinaczem będzie do wymiany jeżeli przewód i wtyczka od niego jest ok.

A jak myslisz od a4b6 sedan  ale anglik bedzie pasowac czy moze raczej kostki beda sie jakos roznic ? Bo akurat znajomy sprowadzil angola na czesci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

Do tego ściągnij vcds lite 1.2 pełna wersja i zrobisz wszystko co trzeba.

Co to tego vcds masz moze link do zcrakowanej pelnej wersji ? Szukam i szukam i poki co nic . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, EmilU napisał:

Co to tego vcds masz moze link do zcrakowanej pelnej wersji

Mam gdzieś wersje full sprawdź załącznik 

Jak nie będzie pełna to napisz,bo mam kilka wersji gdzieś 

VCDS-Lite-1.2-Installer.zip

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...