Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podłączenie subwoofera + wzmaczniacz JBL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Panowie przeszukalem prawie cale forum ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi<sorki :hi: moze cos przeoczylem :wallbash: to podajcie mi link> A wiec posiadam audi b6 avf 2003 oryginalne radyjko z wbudowana zmieniarka i ori subwooferem w bagazniku niestety nie zadowala mnie basik oryginalu a ze posiadam sprzecik z mojej starej audiczki chcialbym go podlaczyc <ostatnim razem robila to dla mnie firma> Nie jestem do konca zielony w tych sprawach i jestem pewien ze z wasza pomoca uda mi sie to podlaczyc samemu.....wiem ze jest kilka mozliwosci prosze o najlepsze rozwiazanie...zalaczam kilka fotek pomocniczych panowie z gory dziekuje za pomoc!!!! :kox:

8dd1903ec0ac70eamed.jpg93362119b3fa69e3med.jpgfa6218f4b5a9fb0fmed.jpg4d6335ea9f52d1b0med.jpgfb9c9ef2dad27d02med.jpgfb9c9ef2dad27d02med.jpgebcf87c3e74ac87dmed.jpgbf5b2ea71fe1a788med.jpgdd2598b0246c7b6bmed.jpga1919ccc3a354758med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie

1. od aku musisz pociągnąć przewody do wzmacniacz

2. od radia musisz kupić przejściówkę na kable rca tak aby podłaczyc sygnał z radia do wzmacniacza i przeciągnąć je z kabiny do wzmacniacza

3. podłączyć wszystko

4. odłączyć kabelek od pseudo seryjnego subwoofera w bagażniku

innej drogi nie ma

jak masz pytania do któregoś punktu to pisz bo jest tu tyle do pisania że ho ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzeki masz może jakieś linki do allegro...a jak wygląda wtedy regulacja basu jedynie subwooferem albo w radiu bo w radiu nie ma oddzielnego sterowania tuba.A nie ma jakiejś możliwości na podpiecie wzmacniacza pod kable od seryjnego??A całej tuby pod seryjny glosnik basowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.A nie ma jakiejś możliwości na podpiecie wzmacniacza pod kable od seryjnego
na kablach seryjnych to napewno ten piec długo nie polata :wink4: ciągnij kable z aku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wywalić ORI radio i kupić Clariona lub Alpinę i zrobić instalację pod suba - fabryczne radio ma kiepskie parametry. Ja wywaliłem i jestem zadowolony. Jeżeli odpowiada Ci dźwięk fabrycznego radia to już się nie wtrącam w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ori radio szału nie kręci ale dużo lepiej wygląda myślałem też nad wrzuceniem navi ale nie wiem jak tam z dźwiękiem wygląda macie jakieś foty z nie fabrycznym radiem bo jakos nie mogę sie przekonać ,oryginał jednak lepiej sie komponuje ....a jakie wasze zdanie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie wrzucic linki na aukcje allegro ....bo nie jestem pewien jak ta przejsciowka powinnna wygladac!! jakie wyjscia ma to radyjko z tylu wdzieczny bym byl za jakas fote mojego radia od tylu dzieki z gory pozdrawaiam

juz znalazlem nie jestem pewien czy to to http://www.allegro.pl/item609146579_gniazdo_mini_iso_2_rca_bose_nokia_vw_audi_do_wzmac.html

Czyli podpinam ta przesciowke z tylu radyjka i co dalej....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciągniesz rca do wzmacniacza, dodatkowo między GND a +12V masz też złączkę którą musisz albo zmostkować z +12V jednak wtedy zrobić osobny włącznik na przewodzie + (z aku)

Lub ciągnąć kabel od radia który przy włączeniu da + na tą złączkę w wzmacniaczu.

Nie jestem do konca zielony w tych sprawach

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki aju....chyba sie bede zabieral za to w poniedzialek.....jak bede mial jakies pytanka rozumiem ze moge na ciebie liczyc???:P aha w serwisie audio chcieli 350£ za robocizne i pewnie ta przejsciowke....chyba ze nie wiem jak to chcieli zrobic ale to zdecydowanie za duzo siana krzykneli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, zrobił bym Ci to za piwko :decayed:

Jasne, chesz to pytaj, odpowiem, namaluje zobrazuje żebyś wiedział co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :hi:!!!Podlacze sie do tematu.Mam pytanko.Wlasnie zakupilem dopal JBL GTO-14001+sub JBL GTO1204BP-D.Kumpel od ktorego kupilem te cudenka powiedzial zebym mimo odlaczenia oryginalnego suba na podszybiu wykrecil go gdyz JBL po dluzszym graniu zniszczy go tzn (porozkleja).Ale mowil tez ze dziura po nim ulatwi lepszy dostep basu do kabiny.I jeszcze jedno czym najlepiej wytlumic kufer poza DYNAMATE bo to cholerstwo droooogie i to ostatecznosc :sick3:!!!Z gory dzieki za pomocne opinie!!!!!!!!!!!!!! :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele mat na allegro :good:

Wykręć tego suba, dużo roboty z nim nie jest a będzie jedna część mniej do grzechtoania w bagażniku

dyz JBL po dluzszym graniu zniszczy go tzn (porozkleja)

no wzmacniacz dużej mocy może zniszczyć słaby głośnik jakim jest to coś co audi nazywa subwoferem :good:

ub JBL GTO1204BP-D.

dobra skrzynka używam w służbowym T5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...