Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewanie lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Audimaniacy

Problem z grzeniem lusterek.

Najpierw jakiś ancymon włożył wkładki bez maty grzewczej. Więc kupiłem podgrzewane przewód podłaczyłem lecz dalej nie grzeją.

Na przełączniku ustawione grzanie i włączony przyciśk ogrzewania tylnej szyby. 

Postanowiłem sprawdzić napięcie w przewodzie od lusterek. 

- Gdy lusterko wypięte daje 8-12V

- podpinam lusterko i znika jest 0v.

Macie pomysł wtf? Czyżby bezpiecznik był nadpalony i jak wyczuwa opór to nie daję prądu?

Help! Dzięki!

Ps. Zdjęcie ukazujące long codding kanału 42

IMG_3218.jpg

Opublikowano

Heated Mirrors NOT installed - Podgrzewane lusterka NIE zainstalowane

Opublikowano
  • Autor

Powinienem ten bit odznaczyć ?

Tak właśnie zrobiłem i dalej prąd ginie...

Może pytanie głupie, ale ktoś mi powie czy bezpieczniki znajdują się tylko na podszybiu ?

Opublikowano
6 godzin temu, Butless napisał:

Powinienem ten bit odznaczyć ?

Witam. Tak. Maty grzewcze są? Bezpieczniki sa jeszcze w kabinie prawa i lewa strona pulpitu o raz w bagażniku po prawej stronie. Teraz musisz zaznaczyć bit odpowiedzialny za podgrzewane lusterka. W module 52 zrób to samo.

Edytowane przez kkt

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, kkt napisał:

Witam. Tak. Maty grzewcze są? Bezpieczniki sa jeszcze w kabinie prawa i lewa strona pulpitu o raz w bagażniku po prawej stronie. Teraz musisz zaznaczyć bit odpowiedzialny za podgrzewane lusterka. W module 52 zrób to samo.

Witam,

Tak wkładki z matami grzewczymi.

Sprawdzę bezpieczniki , czy posiadasz może rozpiskę który bezpiecznik za co odpowiedzialny? Rozumiem , że bezpieczniki widoczne będą po otwarciu pokrywy koło kierownicy i od strony schowka pasażera.

Mam problem z tym bitem odpowiedzialnym za podgrzewanie bo nie widziałem go. 

Tak wiem moduł 42 i 52. Drzwi lewe i prawe.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kkt napisał:

Dzięki za zestawienie bezpieczników.

 Z tego co widzę niema bezpiecznika odpowiedzialnego za ogrzewanie lusterek, jeśli to jest połączone razem z ogrzewaniem tylnej szyby to u mnie bezpiecznik odpada.

Ponieważ tylna szyba grzeje jak zła. Problemem jest ginące napięcie po podłączeniu wkładu lusterek.

Sprawdzę , czy na pewno zaktualizowało się kodowanie i zapisał się bit 0.

Chyba , że jest jeszcze jakiś inny pomysł aby sprawdzić co jest nie tak ?

Opublikowano

Może głupie pytanie ale masz sprawne wkłady lusterek? Tzn maty nie są przepalone?

Opublikowano

Zaznaczyłeś bit odpowiedzialny za podgrzewane lusterko?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, zabiello napisał:

Może głupie pytanie ale masz sprawne wkłady lusterek? Tzn maty nie są przepalone?

3 tygodnie temu kupowałem 2 nowe wkłady l+p. Da się sprawdzić kiedy maty przepalone ?

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, kkt napisał:

Zaznaczyłeś bit odpowiedzialny za podgrzewane lusterko?

Właśnie dobre pytanie. Bo takiego bitu nie zaznaczałem. W module 42 i 52 nie znalazłem. Masz może wiedzę gdzie on jest ?

Opublikowano

Zacznij od tego że Bit 0 w Byte 4 ma być ODZNACZONY (ma być pusty kwadrat bez ptaszka). Jeśli Ci się nie pokazują Bit w Byte 4 to zmień w binary, tzn jak masz ...0001 to ostatnia liczba jest odpowiedzialna za bit 0, czyli podgrzewania lusterek, z 1 zmień na 0. (Bit w binary liczysz od końca i łącznie z 0).

Opublikowano

Tu coś jest

Jezeli włączasz podgrzewanie lusterek przyciskiem od tylnej szyby to temp. zewnętrzna musi być max + 5 stopni C. Powyzej tej temp. ogrzewanie sie nie wlaczy. Jest o tym na forum.

Edytowane przez kkt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.