Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.0 FSI Problem z pompą paliwa


przemekl2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,

Mam kłopot z A4 B6 2.0 FSi FWD z 2002r, mianowicie pewnego dnia przestała chodzić pompa paliwa, w wężykach sucho, pompa na krótko sprawdzona, trybi OK.

VCDS pokazał, że nie pasuje mu immobilizer, natomiast przekaźnik pompy paliwa ma napięcie na styku roboczym, jak również na styku cewki po przekręceniu kluczyka, miałem podobny zmieniłem go i też nic.

Dostałem sie do pompy paliwa (niezbyt przyjemny dostęp ?) podłączyłem pompę paliwa na krótko do zewnętrznego źródła i działa ok, po podłączeniu kostki odezwać się nie chce.
Zmierzyłem na kostce napięcie, cały czas pokazuje 1.82V, nawet kiedy kluczyk nie jest przekręcony, po przekręceniu kluczyka na zapłon nadal 1.82V, Dopiero jak zacznie ktoś kręcić rozrusznikiem to skoczy do tych 10V. Obstawiam gdzieś przerwę, albo zwarcie dlatego zwracam się do was, nie dysponujecie może schematami el. do pompy paliwa, przekaźnika pompy, immo?

Z góry dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chciałbym ponowić kolegi pytanie odnośnie napięcia bo mam podobne, ale pompa na krótko u mnie nie działa została zamówiona nowa. Ciekawi mnie tylko to napięcie, czy ty jakieś zwarcie czy co innego.

Pomoże ktoś? Byłbym wdzięczny. 

Pozdrawiam kolegów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I have 2.0 N/A ALT , it was running on A4 B6 2.0 FSi FWD , from my donor car i had , , now it runs on 1.8 t quattro  , full set from the link , i buy it from impex shop , on auto Krešo you can see the list of cars its matches , list is on connected vehicles.

 

IMPEXAUTODIJELOVI.HR

Broj dijela: 100 919 0113 Pojednostavljeni broj dijela: 1009190113 OEM brojevi (proizvođač originalne opreme): AUDI 8E0 919 051 L AUDI 8E0 919 051 BJ AUDI 8E0 919 051 AG AUDI 8E0 919 051 BF AUDI 8E0 919...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...