Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Kanal, nie jest źle, jest ok, po prostu stwierdziłem jak powinno to fachowo wyglądać.

Niestety 99% tych tapicerów to ludzie którzy w prlu obszywali fotele dermo szapnką, wbijając chromowane gwoździe, a tu nagle takie trudne kształty i zaczyna być problem. Ale wyszło na 4+ więc się ciesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal, nie jest źle, jest ok, po prostu stwierdziłem jak powinno to fachowo wyglądać.

Niestety 99% tych tapicerów to ludzie którzy w prlu obszywali fotele dermo szapnką, wbijając chromowane gwoździe, a tu nagle takie trudne kształty i zaczyna być problem. Ale wyszło na 4+ więc się ciesz

Ciesze sie bo stara byla przytarta a ta odmlodzila troche wnetrze... w sumie jak ogladal stara to polecal mi ja pomalowac i powiedzial ze jeszcze nikt w tak dobrym stanie nie oddawal kierownicy do szycia a ze troche inaczej podchodze do samochodu niz wiekszosc jego klientow musial sie za to wziasc.

Z ciekawosci przejrzalem allegro i oferty dot. obszycia kierownicy. Niestety kazda oferta ma kilka zdjec roznych kierownic i czesto 3 sa ladne, a na jednej jest jak u mnie takze pewnie blad w sztuce. Jakbym oddal do JavaCarDesigne albo innej cenionej byloby lepiej tylko wydac od 250zl w gore za obszycie kierownicy to juz troszke przeginka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: pięknie się fura prezentuje kolego-gratuluje włożenej pracy :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 18:08_________________________________________________kiera :no: :no: :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gale tez ci zrobil?

Na gale czekam. Bedzie w przyszlym tygodniu. Przy okazji zostanie skrocony lewarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem również lampkę podsufitówki na tą od VW W8 - podświetlane przyciski i dwie diody.

daj foto tej lampki, i jakie koszta, mozer byc na pw :wink4:

Za widoku:

img0981jg.jpg

Po zmierzchu:

img0987pm.jpg

a gale tez ci zrobil?

Na gale czekam. Bedzie w przyszlym tygodniu. Przy okazji zostanie skrocony lewarek.

Pewnie gdybym zamawial drugi raz, zamowilbym zwykla skore bo troche nie pasuje do kierownicy ale w srodku jest juz przyjemnie i swiezo.

Za widoku:

img0975f.jpg

img0976o.jpg

img0984d.jpg

Po zmierzchu:

img0985s.jpg

img0994uk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem również lampkę podsufitówki na tą od VW W8 - podświetlane przyciski i dwie diody.

daj foto tej lampki, i jakie koszta, mozer byc na pw :wink4:

Za widoku:

img0981jg.jpg

Po zmierzchu:

img0987pm.jpg

a gale tez ci zrobil?

Na gale czekam. Bedzie w przyszlym tygodniu. Przy okazji zostanie skrocony lewarek.

Pewnie gdybym zamawial drugi raz, zamowilbym zwykla skore bo troche nie pasuje do kierownicy ale w srodku jest juz przyjemnie i swiezo.

Za widoku:

img0975f.jpg

img0976o.jpg

img0984d.jpg

Po zmierzchu:

img0985s.jpg

img0994uk.jpg

no za***ista ta lampeczka, gdzie ją wychaczyłeś na allegro?, są takie do wersji z szybrem?, ja wymieniłem na tą z paska Fl, tylko nie jest podświetlana,a ostatnio jechałem z kumplem B5 Fl, i sie zajawiłem na podświetlaną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za***ista ta lampeczka, gdzie ją wychaczyłeś na allegro?, są takie do wersji z szybrem?, ja wymieniłem na tą z paska Fl, tylko nie jest podświetlana,a ostatnio jechałem z kumplem B5 Fl, i sie zajawiłem na podświetlaną :kox:

Są te lampeczki na allegro nowe po 220 zł :shocked::wallbash:

Trzeba jakiś szrot wyczaić z passkiem W8 i po balu :decayed: Ja bym tyle kasy za to nie dał :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za***ista ta lampeczka, gdzie ją wychaczyłeś na allegro?, są takie do wersji z szybrem?, ja wymieniłem na tą z paska Fl, tylko nie jest podświetlana,a ostatnio jechałem z kumplem B5 Fl, i sie zajawiłem na podświetlaną :kox:

Są te lampeczki na allegro nowe po 220 zł :shocked::wallbash:

Trzeba jakiś szrot wyczaić z passkiem W8 i po balu :decayed: Ja bym tyle kasy za to nie dał :no:

to jest ta za 220 :shocked:, tez bym nie dal, i myslalem ze marcin znalazl jakas alternatywe :naughty:

slepy wyrezaj sobie :decayed:

diodz co podswietlaja galke napewno wzrezam :evil:, i to niebawem :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest lampka za 220 z allegro, w ASO 196zl.

Takiej alternatywy chyba sie nie znajdzie. Zanim kupilem przepatrzylem chyba kazde forum samochodow grupy VAG i czy to do Skody czy do Seata chlopaki zakladaja wlasnie ta lampke od W8. Wersja z szyberdachem jest conajmniej 50zl drozsza. Nr takiej lampki z szyberdachem dostepny jest na pewno na forum Seata Leona.

Nie dosc ze jest droga to nie pasuje P&P... tzn nie mozna jej przykrecic, 3ma sie na slowo honoru tylko na zaczepach. Ja je troszke poprawilem i siedzi bardzo dobrze. To takie info jakby ktos zastanawial sie nad kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywa jest taka, aby samemu sobie wyrezać, ja już dwa razy tak zmodziłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem zegary na 100% sprawny FIS , w końcu spokojnie mogę na to patrzeć. W poprzednich nie świeciły 4 linie.

Skróciłem lewarek zmiany biegów...

img1008k.jpg

... i przyszła naklejka DOPE:

img1010m.jpg

Na tą chwile zrobiłem wszystko co miałem w planach na ten rok. Drażni mnie tylko przetarty fotel dlatego szukam ładnej skóry, najlepiej jasnej, koniecznie w bdb stanie z dzieloną tylną kanapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj półskórzanych recarosów :kox:

jeszcze halo w zderzak na ten rok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj półskórzanych recarosów :kox:

jeszcze halo w zderzak na ten rok :good:

Dlatego nie mam wielkiego cisnienia na fotele bo oczywiscie wolalbym szmate RECARO badz polskore ale to towar deficytowy

Halo w zderzak.... przydaloby sie halo bo instalacja jest niewykorzystana po starych lampach. Gdyby klocki do zalozenia halo z USA (pasuja do zderzaka przed liftem) byly tansze mozna by pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...