Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że licznik już dotarł :)

Jak wrażenia po skróceniu gałki? Też się na to czaje, ale muszę znaleźć odpowiednią narzynkę.

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że licznik już dotarł :)

Jak wrażenia po skróceniu gałki? Też się na to czaje, ale muszę znaleźć odpowiednią narzynkę.

Licznik dotarl. Swieci bajka :)

Narzynka jest nietypowa, ale przy okazji obszycia kiery kupilem sobie nowa galke, ktora nie jest na gwint. Na samym koncu, pod mieszkiem przykrecana jest z 3 stron na male imbusiki. Takze tylko ucialem drazek, zalozylem i skrecilem galke na maksa.

Opublikowano

kolego halogeny zawsze możesz kupić Helly dedykowane zamiast kratek... :) widziałem takie coś na allegro :hi:

Opublikowano
  • Autor

kolego halogeny zawsze możesz kupić Helly dedykowane zamiast kratek... :) widziałem takie coś na allegro :hi:

Tez widzialem na Allegro i nie pasuja mi te halogeny. Musialbym to na zywo zobaczyc. Na zdjeciach mnie nie 'kreci'.

Opublikowano

Mi też te halogeny się nie widzą, ori to ori ja będę celował w zderzak poliftowy z halogenami to wtedy będzie :kox:

Opublikowano

Mi też te halogeny się nie widzą, ori to ori ja będę celował w zderzak poliftowy z halogenami to wtedy będzie :kox:

ostatnio na alledrogo byl za 200zl z halo :disgust:

Opublikowano

Świetnie się prezentuje twoje auto. Powiedz mi jakie HIDy montowałeś/

Opublikowano

Ciekawe który polyft ma taką lampkę...

Opublikowano

Ciekawe który polyft ma taką lampkę...

ja mam cały pakiet oświetlenie oprócz diód w klamkach
Opublikowano

Ciekawe który polyft ma taką lampkę...

I u mnie są 2 diody :)

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe który polyft ma taką lampkę...

Nie taka jak moja ale z dwoma diodami ma chyba kazdy... duza lampka ktora niestety nie pasuje do przedliftowej podsufitki. Mam komplet takich lampek z polifta i czekaja na klienta albo lepsze czasy. Podswietlane przyciski i dwie diody.

Opublikowano

Ciekawe który polyft ma taką lampkę...

Nie taka jak moja ale z dwoma diodami ma chyba kazdy... duza lampka ktora niestety nie pasuje do przedliftowej podsufitki. Mam komplet takich lampek z polifta i czekaja na klienta albo lepsze czasy. Podswietlane przyciski i dwie diody.

Marcin how much? za lampke z polifta

Opublikowano

Sory chłopaki zapomniałem, że wy tam u siebie macie nieco inne oświetlenie.

Opublikowano

Kanał namierzyłes te końcówki wydechu :mysli:

Opublikowano

końcówki mi się podobają , fajnie wygląda, gdzie zamówiłeś??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna :audi: wielki szacun za pracę. Słuszny silnik!!! Pozdro dla :a4fan:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Kanal zmieniłes auto? :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmienilem ale A4 dalej na podworku ;) I w kazdym temacie bede powatrzal ze Vka to Vka :D Dzwiek silnika i cisza jest nie do porownania z 4ro cylindrowym motorem.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Duży problem był ze zmianą zegarów z komputerem ? zauważyłem że po zakupie były zwykłe bez wyświetlacza po środku

Super autko cheesy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.