Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



Beda pasowac. Pytanie jakie masz zaciski?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Standardowe. Mam ALT 2.0 benzyna. Obecnie mam fabryczne felgi 15 cali.

Myślicie ze warto te felgi w tej cenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kwestia sporna :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Kwestia sporna [emoji14]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozwiń proszę myśl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

Nie bedzie nic wystawac, ani ocierac :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

podziekował

Opublikowano

Rozwiń proszę myśl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Zalezy co komu sie podoba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Witam.
Czy Felga od a4 B8 18' 8,5J ET29 wejdzie do A4 B6 przy zawieszeniu S-line?
Jakie do tego opony?
POzdrawiam serdecznie

Opublikowano

Przod bedzie wystawac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

...Czyli nie warto pakowac?
Dużo będzie wystawać poza blotnik?

Opublikowano

U mnie 8j et31 bylo na styk. Wiec 8.5j bedzie wystawac. Ale nie wiem ile.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

U mnie 8j et31 bylo na styk. Wiec 8.5j bedzie wystawac. Ale nie wiem ile.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki za info.
Pozdrawiam';)

Opublikowano
Dzięki za info.
Pozdrawiam';)



To Ci ulatwi sprawe.

http:// http://uniwers.vot.pl/et/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Hejka,
Myślę ,że tutaj znajdę kogoś kto będzie się znać - Chciałbym kupić felgi do a4 b5 15cali 5x112 szerokość 7" - pierwszy komplet ET 23 , a drugi komplet który by mnie interesował ma ET 38 , które będą lepszym rozwiązaniem - które by pasowały, nie haczyły i nie było by z nimi cudowania? (tak wiem, że duże koło było by lepsze, ale chce zostać przy 15stkach - z góry dziękuję za pomoc!)
 

Edytowane przez Qurvica

Opublikowano

Witam.  Mam okazje kupić felgi R16 o wymiarach J = 7,5 / ET = 45. Czy bedę pasowały do Audi A5 lift? ? Jeszcze nie mam drugiego kompletu na zimę i właśnie szukam. Czy minimum to R17 ?? 

Opublikowano

Parę razy pomagałem komuś na forum, więc mam nadzieję, że pomoc wróci i do mnie :D

Mam dylemat. Posiadam A4 B6 Quattro na zawiasie 1BE. W moje ręce wpadły ciekawe felgi od Porsche, 18" o szerokości 8,5" i Et52. Pytanie. Jaki dystans dać, żeby dobrze to siadło. Z tego co obliczyłem, przy dystansie 15mm felga będzie miała takie samo ET jak ori S-Line. Z tym, że będzie o 12mm bardziej wysunięta na zewnątrz. Niestety obecnie nie mam jak przymierzyć i pytanie, będzie ok? Czy może dystans 20mm też podejdzie? Nie chcę, aby felgi wystawały poza obrys auta. Glebę, negatywy i naciągi trenowałem w poprzednich autach :) Teraz muszę mieć coś "normalnego". Opony, jakie planuje to 225/40/18.

Opublikowano
53 minuty temu, Amadeus napisał:

Parę razy pomagałem komuś na forum, więc mam nadzieję, że pomoc wróci i do mnie :D

Mam dylemat. Posiadam A4 B6 Quattro na zawiasie 1BE. W moje ręce wpadły ciekawe felgi od Porsche, 18" o szerokości 8,5" i Et52. Pytanie. Jaki dystans dać, żeby dobrze to siadło. Z tego co obliczyłem, przy dystansie 15mm felga będzie miała takie samo ET jak ori S-Line. Z tym, że będzie o 12mm bardziej wysunięta na zewnątrz. Niestety obecnie nie mam jak przymierzyć i pytanie, będzie ok? Czy może dystans 20mm też podejdzie? Nie chcę, aby felgi wystawały poza obrys auta. Glebę, negatywy i naciągi trenowałem w poprzednich autach :) Teraz muszę mieć coś "normalnego". Opony, jakie planuje to 225/40/18.

Jesli nie obniżysz auta to max 15mm

Opublikowano

Pany felga 19 8j et 45 plus opona 255/40/19 do mojej a4 b8 będzie ok 

Edytowane przez Falasebo

Opublikowano

Tak. Tylko dystans by sie przydal.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Duzo fela sie schowa tzn jaki dystans żeby kolo było na równi z nadkolem

Edytowane przez Falasebo

Opublikowano
21 godzin temu, ucho.77 napisał:

Jesli nie obniżysz auta to max 15mm

Teoretycznie fabrycznie już jest 2cm niżej niż seria. Tył generalnie siedzi dość przyzwoicie, tzn. opona prawie na równo z nadkolem. Z przodu jest więcej miejsca (w planie miałem talerzyki od B5, aby wyrównać "wizualnie" różnice).

Czyli reasumując, z 15mm dystansem wyjdzie felga 8,5" ET37. I rozumiem, że to jest już na równo z nadkolem i każdy mm dodatkowy powoduje wystawanie koła poza obrys?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.