Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] GPS Performance


ajonak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie zainstalowałem sobie na PDA program GPS Performance, który w dość fajny sposób umożliwia wykonanie pomiarów osiągów auta (przyspieszenie 0-100, czas na 400/800m, itd.) przy wykorzystaniu GPS-a.

Czy ktoś z Was się już bawił tym programikiem? Jestem ciekaw gdyż fajnie byłoby zamieścić parę wyników dla porównania. Ja swoje podam wkrótce.

Pzdr,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inną prośbę... Mógłbyś mi ten programik jakoś udostępnić? albo podać link z którego go ściągnąłeś?? Bo ja dawno szukam czegoś takiego i nie mogę znaleźć. Na jakiej wersji windows mobile ci to działa? Bardzo bym prosił o udostępnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę usunąć ten link i w inny sposób jak już udostępnić, to jest nie zgodne z regulaminem i grozi kara cielesna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąłem ten link dla świętego spokoju.

Nie widzę nic złego w udostępnianiu linka do programu na RapidShare - nie wszystko co tam jest jest nielegalne. Ten program można używać legalnie nawet nie posiadając licencji. Działa wtedy w wersji okrojonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale taki jest regulamin :) można na PW wysłać jak ktoś poprosi[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 15:14_________________________________________________Polecam programik, przetestowałem na elastyczności bo niestety mokro i do 0-100 nie było szans, program ma fajną funkcję uśredniania wyników. Na 3cim biegu 60-100 najlepszy wynik 3,799 s. średnio z 4 pomiarów 4,235 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytaj wyżej, wpisz w google gps performance najlpeiej zip bo rar jest niekompletny ew. puść mi na pw swój email :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszla sobote w nocy udalo mi sie wykonac kilka testow na 0-100km/h. W tym miejscu chce przypomniec, ze 100km/h to ok. 110km/h na zegarze w A4.

Otoz wykonalem 10 prob i srednia wychodzi: 8.4 sekundy:

1. 9.291

2. 6.724

3. 9.632

4. 7.489

5. 8.637

6. 8.448

7. 8.589

8. 8.344

9. 8.649

10. 8.250

Jak widac 4 proby bardzo odbiegaly od sredniej: 6.7 (sic!), 7.4, 9.2, 9.6. Reszta byla w oklicy 8.4. Najlepszy rezultat pomijajac powyzsze anomalie to 8.25 osiagniety w ostatniej probie po wylaczeniu ESP. To ma sens gdyz aby osiagnac dobry wynik trzeba pocwiczyc i popracowac nad technika. Wlaczony ESP tez nie pomaga.

Dodam, ze dane o mocy i momencie w mojej A4 sa stopce tej wiadmosci. Opony: zimowki CONTINENTAL ContiWinterContact TS810 205/55R16. W baku ok. 25 litrow paliwa. W kabinie ja sam (waga ok. 85kg).

Inne próby (- oznacza, że zły pomiar bo wynik znacznie odbiega od średniej):

60-100 km/h na III. biegu:

1. 2.304 (-)

2. 4.471

3. 4.020

4. 3.473

60-100 km/h na IV. biegu:

1. 6.826 (-)

2. 5.469

3. 5.940

4. 4.786 (-)

5. 5.508

6. 5.914

Ciekawi mnie jakie sa Wasze wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do setki nie dam rady do puki nie będzie sucho i nie założę 225 letnich inaczej poślizg do 3ciego biegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się wtrącę offtopowo, ale troche rozbawiła mnie ta sytuacja z zamieszczaniem/usuwaniem linków...

Najpierw kolega Vario-tech pisze:

Radzę usunąć ten link i w inny sposób jak już udostępnić, to jest nie zgodne z regulaminem i grozi kara cielesna

Co już samo w sobie jest sprzeczne ( "umieścić w inny sposób" - albo tak albo tak, bądzmy konsekwentni )

Nastepnie pada pytanie o usunięty link:

skoro usunęli link a ja go nie zdążyłem zobaczyć to może mógłbyś mi go na PW wysłać? Z góry dzięki :wink4:

I znów pada odpowiedź z której wynika że linka nie będzie, ale jesli kolega poda mejla to bez problemu dostanie to czego chce.

Kolego czytaj wyżej, wpisz w google gps performance najlpeiej zip bo rar jest niekompletny ew. puść mi na pw swój email :)

Po co zatem bawić się w taki sposób ? Jakieś podchody, e-maile, PW. Po co to ? Albo regulamin zakazuje ( choć nie wiem w którym miejscu ) zamieszczania linków i to negujemy, albo nie.

Zreszta jeśli :

usunąłem ten link dla świętego spokoju.

Nie widzę nic złego w udostępnianiu linka do programu na RapidShare - nie wszystko co tam jest jest nielegalne. Ten program można używać legalnie nawet nie posiadając licencji. Działa wtedy w wersji okrojonej.

To o co chodzi ??

Pozdrawiam. I co złego to nie ja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi ??

Nie wiem. Ja jestem "poczatkujacy" i jak mi "starszy" kolega mowi, ze wbrew regulaminowi to ja mu wierze i poslusznie sie stosuje do wskazowek. Ale to jest OT. Skupmy sie lepiej na zbudowaniu bazy danych z GPS Performance - mysle, ze to cool idea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w. ajonak :) narazić się łatwo, ja za linka z .... dostałem delikatne ostrzeżenie więc Ciebie nie chciałem narażać ot tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...