Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzymajace zaciski.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwna sprawa. Jak stoje i napompuje hamulec to zaciski nie odpuszczaja. Dopiero tak po ok 3 min postoju jest ok. To jest akurat ta bardziej normalna cześć. Bardziej dziwi mnie to ze jade sobie obwodnica i potrafia same z siebie sie zacisnąć do tego stopnia ze jadac slysze jak piszcza hamulce. To samo dzieje sie przy skrecaniu. Jadąc na wprost jak jest wszystko ok ale jak tylko skrece odrazu zaczynaja piszczec i trzymaja coraz mocniej. Jakies pomysly ? Elastyczne wymienione, plyn wymieniony, reparaturki zaciskow wraz z tloczkami zrobione i odpowietrzone. Dodam jezcze ze jak hamulce zaczynaja trzymac to pedał łapie odrazu, wystarczy go tylko lekko dotknąć i juz hamuje a jak nie trzymają to lapie elegancko przed polowa zakresu ruchu. 

Opublikowano

Pompa hamulcowa lub abs do wymiany.

Co innego jakby lapaly zawsze a tu piszesz ze raz trzyma dwa nie.

Ewantualnie zobacz czy jak poluzujesz regulacje na pedale hamulca tj sruba od serwa cos to pomoze.

Opublikowano
  • Autor

Mowisz o tej srubie odrazu za pedalem pod deska ? 

Opublikowano

Tej co wychodzi  z serwo zakontrowanej.

Opublikowano
  • Autor

A ona nie jest do regulacji pedalo zeby czujnik stopu dobrze dzialal ?

Opublikowano

Nie od czujnika.

Patrz od serwa..

Opublikowano
  • Autor

Ok rzuce okiem. Dzieki ;). Male sprostowanie, przed chwila wrocilem z pracy i delikatnie rzucilem sniegiem na tarcze. Lewa zaczela osrazu zyczec i skwierczec a prawa nie czyli jakby przednie lewe mocniej trzymalo. 

Opublikowano

Sprawdz czy nie trzyma po skosie??

Tj lewe przod prawy tyl i na odwrot.

Opublikowano
  • Autor

Najmocniej przednie lewe. Oba tylne tak samo. 

Opublikowano
W dniu 22.01.2019 o 15:50, wesz82 napisał:

Sprawdz czy nie trzyma po skosie??

Jak trzyma po skosie to pompa hamulcowa, dobrze mi się wydaje?  

 

Opublikowano
1 minutę temu, staniek napisał:

Jak trzyma po skosie to pompa hamulcowa, dobrze mi się wydaje?  

 

Lub abs.

Opublikowano

Tak podpytuje, bo zmieniałem klocki z przodu i lewa strona była trochę bardziej zużyta. Trochę się tym zainteresowałem i lewa przednia i tylna prawa tarcza są lekko ciepłe, a prawa przednia i tylna lewa zimne.

Może jeszcze odpowietrzę dla świętego spokoju, ale stawiam właśnie na pompę. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.