Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie przepływomierza, faluje na obrotach


kolega123123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem otóz w swoim A4 B6 130km miałem zamontowany po starych właścicielu przepływomierz od jakiegoś amerykańca 2.5litra. Wszystko było git, tylko że moc łapał trochę późno. Kupiłem używany przepływomierz od A4 B6 130km, i zamontowałem.

Pierwsze odpalenie i na biegu jałowym zaczął falować na obrotach. Postanowiłem się przejechać, przy przyśpieszaniu czasami przyśpieszał normalnie, czasami miał moc - do 3000obrotów i potem odcinało moc i już nie przyśpieszał. Przy rozgrzanym silniku na biegu jałowym już nie faluje na obrotach. Teraz trochę kopci na czarno.

W czym jest problem? Dodam że turbina była niedawno regenerowana, jest nowe aku, i tankowane było paliwo Verva.

Może egr? Albo komputer ma zapisane ustawienia pod tamten przepływomierz? A może czujniki na tym przepływomierzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi to będzie można coś więcej powiedzieć. Poza tym temat nie w tym dziale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znajdziesz kogoś z okolicy z vagiem. Po takiej diagnostyce było by dużo więcej wiadomo :D Ewentualnie zakup kabel do 50zł, trochę lektury w dziale diagnostyka i sam ogarniesz, a taka inwestycja szybo się zwróci i wykorzystasz to nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie maja to byc logi? Zwykly po odpaleniu samochodu czy podczas jazdy? Bym mogl komus zaplacic ale musze wiedziec dokladnie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem narazie cos takiego

Wartosc Pozycja przepustnicy się zmienia 

Wartosc Czujnik przepływu powietrza się również zmienia

Ale wartosc czujnika podcisienia sie nie zmienia i stoi na 255

 

Edit : Przeplywomierz był od 1.9 źle sprawdzone numery

Do zamknięcia, musze kupić inny przepływomierz

 

Edytowane przez kolega123123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...