Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro w manualu czy automacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Forumowicze,

Czas rozstać się z moją Audiolą B8 FWD 2.0 TDi manual 2010r na rzecz napędu na cztery łapy (czyt. Quattro :D). Celuję w rocznik 2015 wersja B8 Lift 2.0 TDi 190 km lub B9 z tą samą jednostką napędową.

Mój dylemat polega na tym czy szukać Quattro w manualu czy w S-tronicu? Przeczytałem mnóstwo wątków  na forum i zaczynam mieć wątpliwości co do bezawaryjności automatów w tych nowych autach.

Drugie pytanie, to czy lepiej kupić B8 z końca produkcji czy już B9?

Z góry dziękuję za opinie :)

Opublikowano

Ja bym bral w aftomacie.

Masz jeszcze do wyboru 8-io biegowego tiptronica i szedlbym w tym kierunku

Opublikowano

Automat, pojeździsz miesiąc i będziesz później patrzył na skrzynie manualną z pogardą :)

Opublikowano
3 minuty temu, JawoR36 napisał:

Automat, pojeździsz miesiąc i będziesz później patrzył na skrzynie manualną z pogardą :)

Mi 27 lat temu wystarczyl jeden dzien :polew:

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Mi 27 lat temu wystarczyl jeden dzien :polew:

27 lat to ja nawet nie mam ? Mi przejażdżka 500metrów po placu w ASO na fotelu pasażera podczas prezentacji pracy skrzyni DSG w nowym Crafterze wystarczyła by dołożyć do konfiguracji automat za 8k. Bajka. Do manuali wsiadam jak za karę ?

Opublikowano
  • Autor

Jeździłem już automatem i różnicę odczułem. Martwi mnie natomiast awaryjność automatów, koszty napraw itp

Opublikowano
6 minut temu, martinom17 napisał:

Jeździłem już automatem i różnicę odczułem. Martwi mnie natomiast awaryjność automatów, koszty napraw itp

Tip jest idiotoodporny.

Podstawowy serwis to olej i filtr na czas

Opublikowano
  • Autor

A B8 Lift występuję w ogóle w Tipie? Bo widzę tylko ogłoszenia z S-tronic lub Multi.

Opublikowano

Trzeba szykac, z tipem jest mniej problemow niz z s-tronikiem.

Kolega kupil jakis czas temu allroada, sprzedajacy zapewnial go ze to s-tronic a na.miejscu okazalo sie ze to 8 biegowy tip.

Przez co oczywiscie cena w dół :decayed:

Opublikowano

Dev ale ten hp8 już nie jest taki jak te starsze zf. Ja osobiście polecam stronika nie taki straszny jak to malują.

Opublikowano

Mam Q i automat (S-tronic) i nigdy bym go na manuala nie zamienil. 

Opublikowano

Czy w 3,0 tdi a4 allroad występuje tylko s tronic,bo w ogłoszeniach nie widziałem innych? Co się najczęściej psuje i jakie to koszty?

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 3.02.2019 o 17:07, Dev napisał:

Ja bym bral w aftomacie.

Masz jeszcze do wyboru 8-io biegowego tiptronica i szedlbym w tym kierunku

Dev mówisz, że lepszy tiptronic ? Jakie argumenty za ?

Opublikowano
24 minuty temu, 555porki napisał:

Dev mówisz, że lepszy tiptronic ? Jakie argumenty za ?

Mocna skrzynia, wiele zniesie, niska awaryjność 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.