Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna reakcja hamulców


webasto1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż w ostatnim czasie moje A4b6 dziwnie reaguje na hamowanie chodzi mi o nawierzchnie ośnieżona. Gdy wcisnę trochę mocniej pedal hamulca to koła zaczynaja się co chwile na sekundę blokować i kontrolka esp się zapala ale nie traci poślizgu, również przy ruszaniu gdy dodam troszkę więcej gazu zaraz mieli cały czas w miejscu, wjeżdżając w zakręt z większa prędkością na śniegu wprost mnie znosi jakby żaden system nie działał, skręcam a auto jedzie prosto.  Ogólnie w aucie muszę wymienić łączniki stabilizatora ale mysle ze one nie maja wpływu na dana sytuacje. W skrócie czuje ze auto na lekkim śniegu nie trzyma się kompletnie drogi, opony zimowe oczywiście są ! 

Ktoś cos doradzi ?

Edytowane przez webasto1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABS i ESP po prostu Ci działa... Wyłącz ESP, to nie będziesz miał problemów przy ruszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro czy ośka? 

Esp to system poslizgowy ja jak w zakręcie nie wyłącze i doprowadze do poslizgu (nie na wcisnietym sprzegle) to tak koła hamuja ze az szarpie buda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 w automacie przodu napęd Dzis rano powtórka, nacisnę delikatnie pedał to zacznie hamować powoli i zwalniać, nacisnę mocno i trzymam to płynę do przodu jak po lodzie a niby systemy się włączają 

Edytowane przez webasto1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...