Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4b6 AWX]prośba o pomoc w analizie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Auto podczas przyśpieszania straciło moc. turbo nie wstaje wogole. zrobiłem test na szczelnośc i znalazłem nieszczelność na przewodzie od odmy- nieszczelność zlikwidowana

Wymieniłem również dwa wężyki podciśnieniowe, zamieniałem miejscami n18 i n75, na output test n75 steruje gruszką, przed logami błędy skasowane a po logach pojawił się błąd

17964- Charge Pressure Control: Negative Deviation

         P1556 - 35-00--

 

Statyczne:
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_32d6W.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_r0vQ9xZ.html
Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_wwuc3.html
Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_9U9O6.html
Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_HnFlfi.html

Dynamiczne niestety nie do 4000obr ale niestety nie dałem rady :D:
Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_6z107.html
Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_96p1Y8K.html
Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_GLHsb0v.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_76YivbW.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_H02Wp8.html
Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_rBG8yh.html
Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-010_011_IG9M23u.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_rDAuxL8.html
Grupy 001, 004: http://vaglogi.pl/log-001_004_FzU0xaj.html

Z góry dziękuje za pomoc i wszelkie pomysły

 

 

Opublikowano

Pierwszy wtryskiwacz maksymalna korekcja. Najpierw zajmij się tym wymiana uszczelniaczy na pompowtryskiwaczach i podmiana 1 z 2. Po tej podmianie znowu logi statyczne 13+18+23. Jak korekcja pójdzie za wtryskiem - do wymiany.

Synchro w grupie 004 za bardzo w plusie. Trzeba przestawić bliżej 0.

59 minut temu, Marceli13 napisał:

17964- Charge Pressure Control: Negative Deviation

Turbo leży, w ogóle nie wstaje... steruje gruszką, ale patrzyłeś czy rusza ramieniem geometrii ? No i czy w tym BS 011 cokolwiek zmienia się ciśnienie ? 

Zrób taki test, podepnij na krótko wężyk - od króćca pompy podciśnienia - bezpośrednio na gruszkę turbiny (pomijając zaworki itd) i zrób log dyn 011. 

To stało się nagle czy tak kupiłeś auto...

 

 

Opublikowano
  • Autor

Kamil dziękuje za zainteresowaniem sie moim problemem. w sumie to od niedawna jestem posiadaczem tego auta ale to sie stało nagle. za jakieś poł h będe przy aucie to zrobie ten bypass do gruszki i jeszcze raz sprawdze jak chodzi sztanga na output test n75. pompkami zajme sie jak uporam sie z turbo. mam tylko jedno auto i do urlopu musze czyms dojeździć :D po czym skasuje błędy i zrobie ponownie 011 dyn

Opublikowano
  • Autor

a więc zrobiłem bypass prosto z gruszki do wacuum pompy. na pracującym silniku jak odłącze przewód od gruszki to sztanga opada(widze że jest połączenie sztanga-->element wykonawczy VNT)  jak podłącze to szybko podnosi sztange.  Na tym bypassie zrobilem dyn 011 więc wrzucam log.

Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_ju9cxJu.html

Opublikowano

Weź jakiś wężyk teraz i z króćca gruchy turbiny zasysaj strzykawką/nawet ustami i sprawdź czy trzyma podciśnienie... 

Jeśli trzyma podciśnienie to sprawdź czy się nie rozkręciła kontra na sztandze albo ograniczniku/zderzaku:

VNT-adjust-ProfiTurbo.pl_.jpg

Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, na niski MAP+MAF to zatkany katalizator...  albo coś z tym turbo...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.