Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 FL 3.0BITDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po roku poszukiwań udało się znaleźć bezwypadkowy egzemplarz z małym przebiegiem. Salon PL,pełny serwis, nic nie malowane, gwarancja itd. Wyposażenie średnie, ale to na czym mi najbardziej zależało jest , czyli MATRIX BEAM, PNEUMATYCZNE ZAWIESZENIE, KOMFORTOWE SIEDZENIE Z WENTYLACJA, POMPOWANE , PODGRZEWANE Z PAMIĘCIĄ. Oprocz tego dociąganie drzwi, kamery przód tył w poprzek itd...Aktywy tempomat, mmi  high z touch, lusterka podgrzewane, składane, sciemniające sie.Wszyscy asystenci, elekt klapa itd. Kolor havanna metalic (chyba tak się pisze). Teraz felgi są 19 na zimę na lato mam dwa komplety 20 cali;). Ogólnie poprzednim autem bylo a5 3,0 tdi wieć różnica jest znaczna na plus a7 . Największa frajde sprawia mi aktywny wydech:D.

Co do planów to jakieś są ;

Grill RS

Moc 400+

Oklejenie w satin dark grey

wszystkie chromy w czerń i pewnie coś sie jeszcze znajdzie

DSC_2562.JPG

DSC_2563.JPG

IMG-20190211-WA0013.jpg

IMG-20190211-WA0014.jpg

IMG-20190211-WA0015.jpg

IMG-20190211-WA0016.jpg

IMG-20190211-WA0017.jpg

IMG-20190211-WA0018.jpg

DSC_2555.JPG

fotosik 6.jpg

fotosik 7.jpg

Edytowane przez rodosbwa

Opublikowano

daj nr budy to Ci wrzuce wyposażenie

Opublikowano
  • Autor

WAUZZZ4G4FN018874

 

Opublikowano
Teraz, rodosbwa napisał:

WAUZZZ4G4FN018874

 

daj maila to Ci wysle a Ty sobie obrobisz i przerzucisz do tego posta

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
1 minutę temu, rodosbwa napisał:

poszło

Opublikowano

Ładna Sztuka! 

Jak zamienisz chromy na czarne to będzie LUX

Jedyne co mi się nie podoba to te dekory "drewniane" Ale wiadomo kwesta gustu :)

To prawda że pomiędzy A5 a A7 jest przepaść ?? 

Opublikowano
  • Autor

Akurat też byłem na nie, chciałem dekory zmieniać ale te drewno w realu jest bardzo ciemne i wygląda całkiem inaczej jak na foto. Jednym słowem mówiąc przekonało mnie do siebie. Dla mnie w a5 był dramat na 20 calach każda dziura była strasznie odczuwalna. A ja jestem zwolennikiem dużych kół, więc nie było opcji na mniejsze. Tutaj w a7 auto płynie po drodze, nie czuć dziur, auto przy dużych prędkościach opuszcza się a w mieście podnosi ogólnie bajka. Jeżeli chodzi o porównanie do a5 to przepaść pod każdym względem tylko mocowo to samo w a5 miałem program na 306 km tutaj 320 d*py nie urywa bo jest cięższa od a5 chyba 250 kg. Ale już umawiam się do dynosoftu :D

 

Opublikowano

zmień przednie hamulce na minimum 380mm bo seria jest trochę słaba, tym bardziej że chcesz robić softa

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać że zastanawiam się, czy wsadzić hamulce rs7 kwiatki czy ceramikę. 

Opublikowano

To juz zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Opublikowano

Na 400 KM wystarczy sam program czy coś jeszcze trzeba wymieniać ??

Opublikowano
  • Autor

Ostanio widziałem Gregor wrzucił a7 3.0 bitdi przedliftem i sam pogram na 397 km. 

Orientuje się ktoś czy jest możliwość odczytu w mmi temperatury oleju?  Nigdzie nie mogę znaleźć... 

Edytowane przez rodosbwa

Opublikowano
40 minut temu, Bristol napisał:

Na 400 KM wystarczy sam program czy coś jeszcze trzeba wymieniać ??

samym programem bardzo ciezko ugrac 400kM

Opublikowano
Godzinę temu, rodosbwa napisał:

Zapomniałem dodać że zastanawiam się, czy wsadzić hamulce rs7 kwiatki czy ceramikę. 

Jak chcesz mam zaciski Sq5 380mm po przebiegu 15tys. Chyba że wolisz wywalić kilkanaście tysięcy na ceramike

 

Kurde a7 jest piękne :)

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

hehe, faktycznie wyposażenie średnie :polew:, nie no auto mega fajne, to akurat drewno na żywo wygląda bardzo fajnie, gratki :thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, rodosbwa napisał:

Ostanio widziałem Gregor wrzucił a7 3.0 bitdi przedliftem i sam pogram na 397 km. 

Orientuje się ktoś czy jest możliwość odczytu w mmi temperatury oleju?  Nigdzie nie mogę znaleźć... 

W menu Laptimer w liczniku jest temp. oleju.

Opublikowano

pewnie się powtórze? , ale auto jest po prostu ponadczasowo piękne:kox:

Opublikowano

Ile Ci pali ?? Sprawdzałeś już ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.