Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX optymalne czasy wtrysków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

mam takie pytanie, bo czytam i czytam o zapętleniu wtrysków i wszędzie ktoś podaje, że pętlą i pętlą... 

W takim razie jaka jest optymalna wartość czasu wtrysków tak aby nie zapętlały? bo nigdzie nie mogę tego znaleźć dla moich wtrysków...

Moc mam podniesioną do ok 210 na samym sofcie, i czas wtrysków zrobiony na logach wychodzi  tak, że przy 5160 obrotach czas to 26.00

log (log z 2018r. przez ten czas zrobiłem parę rzeczy w aucie, więc zrobię dziś te logi raz jeszcze... aczkolwiek pytanie pozostaje to samo, o odpowiedni czas) - https://log.malonetuning.com/chart/233898#H8KLCAAwcWpcAgNtwo1BCsODMAwEw7%2FCosKzDHXCm8OfGB%2FDlEbCuMKGw4QKwrISw5LCvsK%2BcQzCpcKHHnfChmFDAMOlWTZ2IxlVNkDCj8K3wojDv8OwwrXDocKHw4zDt1zDmCXClXXCqcKAwpcOJ8ORw7zDpmMiJC7CrGQMw53ClMKNw5XCnMKJw5sdw63CuRXCvcKhcXTCry8Cw43DqWlncsK8w73CiMOgccKICMO%2BVMK0wprDlGXDisOWwowfYsO8ABBDSELCvwAAAA%3D%3D

 

Chciałem założyć gaz ale najpierw chciałbym ogarnąć ten problem z zapętlaniem, najwyżej jakiś nowy soft albo wtryski? 

 

 

ps: jeśli coś źle napisałem to przepraszam, zbytnio się nie znam. 

Edytowane przez damian_27

Opublikowano

Tu masz trochę wyjaśnione. Tak, pętlą Ci wtryski.

Ale jesteś pewny pompy paliwa? Bo wtryski bex nie powinny pętlić przy 210km. Poza tym masz niski przepływ jak na bexa po programie. Wstaw wszystkie logi.

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, bartez90 napisał:

Tu masz trochę wyjaśnione. Tak, pętlą Ci wtryski.

Ale jesteś pewny pompy paliwa? Bo wtryski bex nie powinny pętlić przy 210km. Poza tym masz niski przepływ jak na bexa po programie. Wstaw wszystkie logi.

Dzięki za filmik.

Zrobię dziś logi dynamiczne 115+118, 003+020, 002+033,   czy te logi wystarczą? czy jakieś jeszcze zrobić? 

Opublikowano

Tak, te wystarczą.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, bartez90 napisał:

Tak, te wystarczą.

Logi zrobione:

002 + 033

003 + 020

115 + 118  (tutaj pierwszy pomiar błędny, jadąc w dół strony jest odpowiedni) 

 

i jak? 

 

Edytowane przez damian_27

Opublikowano

Sprawdzałeś ciśnienie paliwa? Pętlą wtryski jak głupie i soft z tym doładowaniem raczej  trochę przegięty jak na seryjne turbo?

Opublikowano

Cisnienie paliwa do sprawdzenia bo wtryski bex nie powinny petlic na takich mocach.

Program bardzo slaby, z dolu zadane ponad 1,3 b. Trudne do osiagniecia nawet na hybrydzie, a co dopiero seryjnym turbo.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, przem8 napisał:

Sprawdzałeś ciśnienie paliwa? Pętlą wtryski jak głupie i soft z tym doładowaniem raczej  trochę przegięty jak na seryjne turbo?

 

7 minut temu, bartez90 napisał:

Cisnienie paliwa do sprawdzenia bo wtryski bex nie powinny petlic na takich mocach.

Program bardzo slaby, z dolu zadane ponad 1,3 b. Trudne do osiagniecia nawet na hybrydzie, a co dopiero seryjnym turbo.

Dzięki Panowie, w takim razie sprawdzę ciśnienie paliwa.

Powinno być 4 bary na listwie? sprawdzać to na biegu jałowym dodając gazu? 

 

 

A program w takim razie pójdzie do poprawki, ten odziedziczyłem niestety po kimś, widocznie spartaczył sprawę ? 

Edytowane przez damian_27

Opublikowano
2 minuty temu, damian_27 napisał:

Powinno być 4 bary na listwie? sprawdzać to na biegu jałowym dodając gazu? 

W czasie jazdy z butem w podłodze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.