Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zmiana B6 1.9 quattro na B8 2.0 tdi quattro 143km.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

52445489_340200706598863_4648467139097788416_n.jpgwymiana na coś nowszego pytanie czy dobry wybór ?

pierwsze spostrzeżenia to że wygodniejszy od B6 aczkolwiek B8 wydaje sie słabszy . Nie wiem czy to tylko moje złudzenie

Audi z 2010 roku sprowadzony z Szwecji

na razie wymieniony olej komplet filtrów

- nawigacja android + podłączona kamera cofania

-na wiosnę wymiana tarcz klocków

-chip na 170 Km

52445489_340200706598863_4648467139097788416_n.jpg

DSC03533.jpg

52868347_443870032818307_1649861736288747520_n.jpg

Edytowane przez kizior
dopis

Opublikowano

gratuluje dawaj wiecej fot?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wymienione tarcze klocki Zimmerman oraz pomalowane zaciski na czarno 

IMG_20190504_141335.jpg

Opublikowano

Ładna fura,i powiem że do swojej też kupiłem takie felgi jak Ty masz.Podobają mi się ? 

A powiedz mi,czym malowałeś zaciski...?

Opublikowano

Jakie tam masz zawieszenie? 1be? 

Opublikowano

Fajna baza :)

Daje rade ten android? 

Pozdrawiam 

Opublikowano
W dniu 4.05.2019 o 14:57, kizior napisał:

Wymienione tarcze klocki Zimmerman oraz pomalowane zaciski na czarno

Autko bardzo fajne, świetna baza do modzenia, wrzuć ładniejsze zdjęcia w pełni okazałości wozu, zaciski ładnie się prezentują prawie jak od eSy, co do felg to dekielki masz inne niż w oryginale, gdyż ori są bez chromu, te wystają ponad otwór centrujący . Bezawaryjności życzę ✌️

20190510_115931.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, wielik napisał:

Fajna baza :)

Daje rade ten android? 

Pozdrawiam 

tak android śmiga mapy telefon youtube ? podpieta kamera cofania

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.05.2019 o 15:55, adamd69 napisał:

Ładna fura,i powiem że do swojej też kupiłem takie felgi jak Ty masz.Podobają mi się ? 

A powiedz mi,czym malowałeś zaciski...?

farba do zacisków foliatec

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.02.2019 o 20:54, kizior napisał:

52445489_340200706598863_4648467139097788416_n.jpgwymiana na coś nowszego pytanie czy dobry wybór ?

pierwsze spostrzeżenia to że wygodniejszy od B6 aczkolwiek B8 wydaje sie słabszy . Nie wiem czy to tylko moje złudzenie

Audi z 2010 roku sprowadzony z Szwecji

na razie wymieniony olej komplet filtrów

- nawigacja android + podłączona kamera cofania

-na wiosnę wymiana tarcz klocków

-chip na 170 Km

52445489_340200706598863_4648467139097788416_n.jpg

DSC03533.jpg

52868347_443870032818307_1649861736288747520_n.jpg

zakupiony tylni zderzak poliftowy s line czeka na wymiane

teraz szukam grill do przodu

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, D4NTE napisał:

Autko bardzo fajne, świetna baza do modzenia, wrzuć ładniejsze zdjęcia w pełni okazałości wozu, zaciski ładnie się prezentują prawie jak od eSy, co do felg to dekielki masz inne niż w oryginale, gdyż ori są bez chromu, te wystają ponad otwór centrujący . Bezawaryjności życzę ✌️

20190510_115931.jpg

foty postaram się wrzucić przy czasie jak wymienię tylni zderzak na polift s line

a dekielki faktycznie coś mi nie pasowały bo luźno siedzą ...

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam  ostatnio doszło kilka modów pochwałę się co zmieniłem 

-Zderzak tył s-line polift 

-Lampy tył neon polift 

- kierownica scięta 

- ramka grila i znaczek czarny 

IMG_20200625_173210.jpg

IMG_20200625_180527.jpg

IMG_20200403_163254.jpg

Opublikowano

gratulacje modów, zaczyna nabierać kształtów :smiley:

Opublikowano
33 minuty temu, kizior napisał:

Witam  ostatnio doszło kilka modów pochwałę się co zmieniłem 

-Zderzak tył s-line polift 

-Lampy tył neon polift 

- kierownica scięta 

- ramka grila i znaczek czarny 

IMG_20200625_173210.jpg

IMG_20200625_180527.jpg

IMG_20200403_163254.jpg

Może teraz zmiana na B&O ? B)

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Michu1996 napisał:

Może teraz zmiana na B&O ? B)

Szukam raczej fajnych foteli w pełnej elektryce  skóra albo alcantara ?

 

Opublikowano
Godzinę temu, kizior napisał:

Szukam raczej fajnych foteli w pełnej elektryce  skóra albo alcantara ?

 

Nowe fotele- dobry pomysł :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.