Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chcesz oszczędzić to kupujesz sobie części samemu, kabinowy i powietrza wymieniasz sam jeśli masz 30-40 minut i podstawowe pojęcie + klucze torx. Wymianę filtrów paliwa i oleju + wymianę oleju zlecasz im. Mi to pozwoliło zbić cenę przeglądu o kilka stówek. 

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info ,

otrzymałem odpowiedz od ASO ze musze to zrobic w aso bo strace gwarancje .

koszt 1050zł , czas 3,5h.

napisali ze wymieniaja filtr pyłkowy.

nie wiem nic czy wymieniaja olej filtry .

nie wiem tez co w chodzi w skład takiego przeglądu jak auto ma 30tys km :(

pozdrawiam

Opublikowano
11 godzin temu, kristof2009 napisał:

dzięki za info ,

otrzymałem odpowiedz od ASO ze musze to zrobic w aso bo strace gwarancje .

koszt 1050zł , czas 3,5h.

napisali ze wymieniaja filtr pyłkowy.

nie wiem nic czy wymieniaja olej filtry .

nie wiem tez co w chodzi w skład takiego przeglądu jak auto ma 30tys km :(

pozdrawiam

Hmm, a co obejmuje te 1050 zł? Bo ja za cały komplet miałem powiedziane około 2400 zł. 

 

Przy 30 tysiącach:

-filtr oleju

-filtr powietrza

-filtr kabinowy

-wymiana oleju

-'przegląd' czyli czytanie błędów z komputera

 

Filtr paliwa wg książki co 60 tysięcy, ja u siebie wymieniłem chyba pierwszy raz po około 40 tysiącach. 

W międzyczasie robię wymianę oleju, nie czekam co 30 tysięcy. Wymianę 'pomiędzy' można robić w serwisie niezależnym, reset statusu robisz sam przez MMI. 

Opublikowano

Możesz jeszcze jechać ze swoimi częściami i tez gwarancja będzie . Znajomy tak robił . Kupował olej i filtry płacił tylko za robociznę 

Opublikowano
14 minut temu, peter22 napisał:

Możesz jeszcze jechać ze swoimi częściami i tez gwarancja będzie . Znajomy tak robił . Kupował olej i filtry płacił tylko za robociznę 

Pisałem o tym wyżej ;)

Opublikowano
W dniu 1.07.2019 o 18:50, kristof2009 napisał:

- jest to  wymagany przegląd ( auto ma juz 2 lata)  czy jesli go nie zrobie strace gwarancje ?

Tak jest to wymagany przegląd jeśli chcesz mieć nadal gwarancję

W dniu 1.07.2019 o 18:50, kristof2009 napisał:

- musze go zrobić w ASO

Tak jeśli chcesz mieć gwarancję

W dniu 1.07.2019 o 18:50, kristof2009 napisał:

co wchodzi w skład takiego przeglądu, czy jest wymieniany olej)

Olej silnikowy + filtr, filtr pyłkowy, płyn hamulcowy, inspekcja

 

W dniu 3.07.2019 o 08:36, czarny69 napisał:

Przy 30 tysiącach:

-filtr oleju

-filtr powietrza

-filtr kabinowy

-wymiana oleju

-'przegląd' czyli czytanie błędów z komputera

Wg zaleceń Audi filtr powietrza co 90 tyś

W dniu 3.07.2019 o 12:17, peter22 napisał:

Możesz jeszcze jechać ze swoimi częściami i tez gwarancja będzie . Znajomy tak robił . Kupował olej i filtry płacił tylko za robociznę 

Naprawdę? W Niemczech nie ma możliwości takiej wymiany i to jeszcze z gwarancją

Opublikowano

Filtr powietrza co 90 tysięcy? ? co 60 chyba jest w papierach. Ja swój KN czyszczę i smaruje co 6-8 tysięcy. Max 10. Wymianę zwykłego tez polecam przy 15 tysiącach bo syf tam jest mega. Ogólnie zalecam zaglądać w airbox raz na jakiś czas, u mnie znalazłem pety, papierek po baronie i pełno liści. Nie mówiąc o kamieniach i piasku. 

Opublikowano
19 godzin temu, A-rek napisał:

Naprawdę? W Niemczech nie ma możliwości takiej wymiany i to jeszcze z gwarancją 

ja też tak ze swoim A6 robiłem ;)

Opublikowano
14 godzin temu, czarny69 napisał:

Filtr powietrza co 90 tysięcy? ? co 60 chyba jest w papierach.

ano moja pomyłka, sorki

W 2.0 TFSi filtr powietrza co 60 tyś km bądź co 6 lat, w innych benzynowych silnikach co 90 tyś km

Opublikowano
  • Autor

dzięki wam  za informację :)

pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witajcie, pomału zbieram kolejne graty na nowy sezon? auto będzie przygotowane do projektu FckinLowGizmo 2k20 ?

na pierwszy rzut koła, tu wybór jak narazie padł na czarny połysk felgi Ispiri FFR1 [FLOWFORM] o rozmiarze 21x10,5 et 30 . opona jaka na to przyjdzie to 245/30/21

 

 

20190803_095605.jpg

20190803_095701.jpg

20190803_100552.jpg

20190803_095730.jpg

a tu fotka z wakacji Kołobrzeg 2k19 (setup ori na kole 18'')

 

67084919_933222903698312_7494285746140872704_o.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

No to autko Ci się zmieni nie do poznania ;) Do tego obowiązkowo oklej te emblematy na błotniku, wczoraj to robiłem - 30 minut roboty, no i listwy wokół szyb też by się przydało zrobić na czarno. A potem tylko grill... ?

Opublikowano

Witajcie

Kristof2009

Fajny wybór to Ispiri?

Rozmiar też konkret.

Ładna wklęsłość ??

Jakie będzie zawieszenie do tego kółka ?

Pozdrawiam

Opublikowano

zapowiada się ciekawie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, czarny69 napisał:

No to autko Ci się zmieni nie do poznania ;) Do tego obowiązkowo oklej te emblematy na błotniku, wczoraj to robiłem - 30 minut roboty, no i listwy wokół szyb też by się przydało zrobić na czarno. A potem tylko grill... ?

wszystko tam gdzie chrom bedzie w czern połysk :) ?  dlatego felgi są równiez w tym kolorze .

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, black4 napisał:

Witajcie

Kristof2009

Fajny wybór to Ispiri?

Rozmiar też konkret.

Ładna wklęsłość ??

Jakie będzie zawieszenie do tego kółka ?

Pozdrawiam

dzięki :)

zawias air ?️ na sterowniki AIRLIFT

is.JPG

airlift 3h.jpg

A tak będzie wyglądać tył A5 (nie dosłownie - ale o wiele lepiej ? , też w stylu RS5 ?)

abt-audi-rs5-r-is-back-with-530-hp-will-debut-in-geneva_2.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Słuszna decyzja z

chrome out?

Z pakietem czerń i tym kółkiem będzie top ?

Grill i dyfuzor planujesz a'la RS?

Piękny projekt się szykuje!

Powodzenia

 

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

Słuszna decyzja z

chrome out?

Z pakietem czerń i tym kółkiem będzie top ?

Grill i dyfuzor planujesz a'la RS?

Piękny projekt się szykuje!

Powodzenia

 

 

grill juz zakupiony RS5 czerń połysk (te 3 zaślepki zostały wycięte) znaczek audi równiez jest w połysku , dyfuzor równiez będzie RS 5 troszke zmodyfikowany.

20190316_104223.jpg

szukam końcowek wydechu podwójne na strone o średnicy 100mm ścięte w kolorze czarnym ma ktos jakieś namiary , info gdzie moge to dorwać .

P.S. dzięki za miłe słowa , mam nadzieje ze wszystko pójdzie zgodnie z planem i w maju auto wyjedzie w nowej odsłonie   FckinLow AgresivLook ?

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Ładnie ?

Kolego Kristof2009 końcówki wydechu o których piszesz dostaniesz np. w Buzzer.pl 

Skontaktuj się z Wojciechem Wójciga z Buzzer.

Zrobią Ci na zamówienie jakie chcesz. 

Czarne też mają w exclusive line.

Będę zerkał na projekt ??

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, black4 napisał:

Ładnie ?

Kolego Kristof2009 końcówki wydechu o których piszesz dostaniesz np. w Buzzer.pl 

Skontaktuj się z Wojciechem Wójciga z Buzzer.

Zrobią Ci na zamówienie jakie chcesz. 

Czarne też mają w exclusive line.

Będę zerkał na projekt ??

Pozdrawiam

tylny dyfuzor RS ,

back style rs5.jpg

końcówki wydechu będa troche inne (myśle nad czyms takim)

konc wydechu.jpg

dzieki za info :) ,  napisze do niego  maila .

P.S.w tym roku gromadze graty zeby ruszyc zaraz po zimie z modyfikacjami. pozdrawiam

Edytowane przez kristof2009

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.