Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Co raz ciekawiej się tu robi , tak trzymaj :thumbup1: lusterka w czerń to dobry pomysł .

Wielkie dzięki ?

Co do lusterek to myślę jednak nad ich pomalowaniem lepiej to siadzie niż oklejka ☻

Opublikowano
W dniu 12.10.2019 o 14:51, kristof2009 napisał:

Lewa strona na 21"??

Jaki rozmiar opon planujesz ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, granatowy napisał:

Jaki rozmiar opon planujesz ?

Opony będa 245/30/21

?‍♂️

Opublikowano
  • Autor

Lusterka malujemy w czarny połysk (kompletna obudowa)☻?

Jutro odbiór od lakiernika to wyśle parę fotek jak to będzie wyglądać .

Opublikowano
  • Autor

Potrzebna pomoc. 

Lakiernik nie prysnal lusterek bo miał auta do malowania i kazał mi je zdemontować to wtedy je szybko prysnie.  Czy ktoś z Was ściągal lusterka lub poradzi jak to zrobić aby ich nie uszkodzić ?‍??

Dzięki za wszelkie sugestie?‍♂️

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Maxton vol.1?

Średnica końcówek chce zrobić  coś pomiędzy 105-115mm☻ ( co do koloru to wybór między czarna satyna lub czarny połysk)

20191102_161536.jpg

20191102_161047.jpg

20191102_160934.jpg

20191102_232625.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

za***iście wygląda ;) Ciekawe jak siądzie na aucie. 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, czarny69 napisał:

za***iście wygląda ;) Ciekawe jak siądzie na aucie. 

Dzięki. Mam nadzieję że będzie sztosik. 

P.s. pytanie do osób może ktoś z Was planuje wrzucić do auta Air ride. Jest opcja do kupienia sterowanie firmy AirLift 3p 3/8" im więcej osób tym będzie taniej A ceny najlepsze.  Dajcie znać. Zdjecie podglądowe.

Pozdrawiam 

20191101_120558.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam. Dziś odbyła się wymiana oleju. Zostałem poinformowany także o następującej usterce: wyciek płynu chlodzacego z modułu pompy. Czy ktoś z Was miał kiedyś ten sam problem, awarie. Co moze byc przyczyna ? 

Dzięki za odp,  informację.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny długo oczekiwany element układanki ??

 

20191118_174102.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie.  Do sprzedania są moje felgi Ispiri ffr1 FlowForm, rozm 21x10.5, et30 cena 8700 do negocjacji małej. Ktoś chętny pisać na priv.

 

20191012_124043.jpg

Opublikowano

Zmiana koncepcji?

Opublikowano

Stawiam że przód się pod AIR nie zmieścił

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2019 o 19:21, kamelus_ napisał:

Stawiam że przód się pod AIR nie zmieścił

Nie nie nic z tych rzeczy . Mam upatrzone inne felgi w tych samych psrametrach, które są ściągane do PL jeśli te uda mi się sprzedać to wtedy wpadlyby inne, jeśli tych nie sprzedam to wiosna wrzucam na auto I montujemy airride.  

Felgi pod air się schowaja w nadkola. 

Opublikowano
  • Autor

Kolejne fanty #1 front ?☻?

P.S. C.D.N 

 

20191208_224359.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2019 o 18:52, czarny69 napisał:

Zmiana koncepcji?

Co do koncepcji . Jest plan na coś innego ???

Screenshot_20191208-235847_Messenger.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fanty ?air lift? Rear #2 ?

20191209_182641.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
  • Autor

Wiosenne buciorki  dla GIZMO  na 2k20 już są. 

☻ Hankook S1EVO 245/30/21 ☻

C.D.N.

20191214_133836.jpg

Opublikowano

Piękne autko, szukam takiego tylko w sportbacku :) Kolego możesz napisać jak sprawuje Ci się silnik i skrzynia? :) Czy te silnika 2.0 nie mają już takiej chęci żłopania oleju jak ich poprzednicy ? Możesz napisać jaki masz przebieg u siebie i czy były jakieś problemy? Dzięki z góry ! :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, leewang napisał:

Piękne autko, szukam takiego tylko w sportbacku :) Kolego możesz napisać jak sprawuje Ci się silnik i skrzynia? :) Czy te silnika 2.0 nie mają już takiej chęci żłopania oleju jak ich poprzednicy ? Możesz napisać jaki masz przebieg u siebie i czy były jakieś problemy? Dzięki z góry ! :)

Cześć. Przebieg to 35tys z groszem.

Jak narazie wszystko jest ok. Skrzynia sprawuje się elegancko. Co do oleju to miałem teraz wymianę pierwszą w PL wcześniej auto jeździło w DE. Oprócz modułu pompy wody który został wymieniony na nowy wszystko śmiga. 

Polecam ten silnik jak byś kupował a5 tylko benzyna.

Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.