Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Organizer w Bagażniku


Marciol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zastanawiam się jak w prosty i tani sposób ogarnąć graty w bagażniku w Avancie?

Rzeczy typu olej, papierowe reczniki, zmiotka, drapaczka itp walają się po bagażniku w te i wewte, jak wy sobie poradziliście z tym? Jakaś siatka czy coś, jakiś organizer za grosze?

W sumie przy okazji tematu zapytam jeszcze czy wam również odpadają te "mini boczki" w bagażniku za którymi znajduje się SW i wzmacniacz, a ten po drugiej po prostu schowek.

Słabo trzymają te "drzwiczki" i przy szybszej jeździe leżą na środku bagażnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy chcesz się tym później chwalić czy nie ;)

Najczęściej to ludzie chyba mają te składane plastikowe kosze - trochę się tam mieści, możesz wyciągnąć bez problemu i schować do piwnicy etc. jak potrzeba miejsca
0fa173344d74b8523e54c38f584a



Ja u siebie mam też dodatkowo dwie sakwy na jakieś ścierki, ręczniki
pol_pm_Zestaw-Torba-do-bagaznika-organiz

 

 

Możesz jeszcze iść w bajery i modyfikacje, ale trzeba szarpnąć kieszeń na jakieś 400-500pln ;) Poszukaj w internecie czegoś takiego jak fixierset
9b313bec594fe2cad567e9b9ac6537433c2a3c4a Audi-RS6-S6-A6-4G-AVANT-fixierset-Tape.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, 3r4 napisał:

pytanie czy chcesz się tym później chwalić czy nie ;)

Najczęściej to ludzie chyba mają te składane plastikowe kosze - trochę się tam mieści, możesz wyciągnąć bez problemu i schować do piwnicy etc. jak potrzeba miejsca
0fa173344d74b8523e54c38f584a



Ja u siebie mam też dodatkowo dwie sakwy na jakieś ścierki, ręczniki
pol_pm_Zestaw-Torba-do-bagaznika-organiz

 

 

Możesz jeszcze iść w bajery i modyfikacje, ale trzeba szarpnąć kieszeń na jakieś 400-500pln ;) Poszukaj w internecie czegoś takiego jak fixierset
9b313bec594fe2cad567e9b9ac6537433c2a3c4a Audi-RS6-S6-A6-4G-AVANT-fixierset-Tape.j

Hmm wiesz chyba najprędzej mi te Sakwy,Torby podejdą jak tak patrzę.

Te koszyki tez będą latać po aucie, a widze żę te torby mają rzepy :)

Bajery raczej odpadają, Pieniążki potrzebne po zupełnie drugiej stronie auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marciol napisał:

Hmm wiesz chyba najprędzej mi te Sakwy,Torby podejdą jak tak patrzę.

Te koszyki tez będą latać po aucie, a widze żę te torby mają rzepy :)

Bajery raczej odpadają, Pieniążki potrzebne po zupełnie drugiej stronie auta :D

Koszyk też się dobrze trzyma akurat ;) Sakwy to serio na pierdoły i u mnie tylko wypełniają miejsce. Rozejrzyj się już prędzej za czymś usztywnionym i na rzepy za bardzo nie licz bo przynajmniej i mnie podłogi się jakoś wybitnie mocno nie trzymają (chyba się już trochę po prostu ubił jej materiał i nie łapie zbyt dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 3r4 napisał:

Koszyk też się dobrze trzyma akurat ;) Sakwy to serio na pierdoły i u mnie tylko wypełniają miejsce. Rozejrzyj się już prędzej za czymś usztywnionym i na rzepy za bardzo nie licz bo przynajmniej i mnie podłogi się jakoś wybitnie mocno nie trzymają (chyba się już trochę po prostu ubił jej materiał i nie łapie zbyt dobrze)

Tak? W sumie koszyk to zwykly plastik dlatego mi się wydaje że będzie latać.

Widzę usztywnione takie jak by komory podzielone przegrodami ale to znów mi pół bagażnika zajmie, a też aż tak dużo gratów nie wożę przynajmniej narazie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wyrezać fabryczny pakiet bagażnik w B6. Zrobiłem tak w swojej ex-B6 i byłem mega zadowolony.

9vX9kMH.jpg

QAQMxy2.jpg

7qdVRnL.jpg

eSH83gE.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod podłoge bagażnika w miejscu powiedzmy nad dojazdówką położyłem płyte z pienionego pcv dociętą na wymiar, a do niej przykręciłem takie różne przegródki, koszyczki materiałowe na wkręty. Trzymam tam narzędzia, mapy, kable rozruchowe, linke, jakieś zapasy płynów. Ogólnie taki pierdolnik. W samym bagażniku raczej lubie jak jest czysto i ładnie i nic nie leży. Pakiet bagażnik mam w serii ale jakoś mało to ustawne. Narzędzi tam nigdzie nie włożysz tak na prawde ani innych pierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...