Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Co sądzicie o takich oponach Dunlop SP sport maxx TT ?


soeren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie, mam zamiar kupić oponki do mojej B6 quattro i zastanawiam się nad czymś takim DUNLOP

Wiem, że to są dość sportowe gumy, ale wcześniej miałem założone Michelin pilot hx i auto w zakrętach prowadziło się doskonale - pełna kontrola i super przyczepność, a na szybkim i bezpiecznym pokonywaniu łuków najbardziej mi zależy. Poradźcie coś może :hi:

A, i jeszcze jedno chciałbym też żeby nie ścierały się w astronomicznym tempie, wiadomo, że zależy to od stylu jazdy, ale wreszcie moje autko to tylko 1,9 TDI a nie s4 więc styl jazdy jest zdecydowanie ograniczony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeździłem na tych Dunlopach jeden sezon i złego słowa nie mogę powiedzieć - po 1 sezonie nie widać praktycznie śladów zużycia, opona cicha, auto dobrze się trzyma w zakrętach i przy hamowaniu.

Sam miałem dylemat przed zakupem i wybrałem właśnie tą oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potenza ER050 A

Czy nie miałeś przypadkiem na myśli Potenza RE050 A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a produkuja wogule RE050

??

dunlopy są spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było kilka tematów z zapytaniem o te Dunlopy. Opona bardzo dobra i warta zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki bardzo ok, dobrze sie prowadzi, dobrze sie trzymaja na drodze, obecnie mam juz drugi komplet ich, takze polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oponach z górnej półki dunlop, bridgestone w normalnej eksploatacji nie zauważysz praktycznie żadnej różnicy. dopiero na jakimś torze coś by było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się przymierzam do zakupu właśnie tych opon na lato (225/40/18), więc również chętnie poczytam opinie kolegów... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie zapadła decyzja i kupiłem Dunlop SP sport maxx TT, na razie nie zakładam bo chyba za wcześnie, więc nie podzielę się opinią co do właściwości jezdnych, ale jak na oko to opona wygląda "grubo" i chyba zdecydowanie przesadzona swoimi parametrami do osiągów mojego autka. Ale co tam... quattro + dobra guma = big fun w łukach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...