Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mieszanka zbyt uboga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem a mianowicie ... mialam problem z miernikiem powietrza G70 wymienilam przeplywomierz powietrza ( oryginalny) ten problem zniknal. Zostal nadal P0171 00 [236] system za ubogi (system pomiaru paliwa).

4698 -ograniczenie dzialania z powodu odebranej nieprawidlowej wartosci  U1113 00 [032]...

Moje pytanie co to moze byc?? Czy gdzies jest nieszczelnosc?-ale gdzie?

Czy to moze byc membrana ?? 

Pomozcie.

Opublikowano

Odma najprawdopodobniej.. chociaz niekiedy rowniez powietrze zasysa przez np nieszczelny uszczelniacz walu, lub evap.. 

Opublikowano
  • Autor

Ok, sprawdze. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, kixi4 napisał:

Odma najprawdopodobniej.. chociaz niekiedy rowniez powietrze zasysa przez np nieszczelny uszczelniacz walu, lub evap.. 

Pytanie: nieszczelny uszczelniacz walu chodzi o wal karbowy?? A ten evap to zaworek od czego?( jesli dobrze kojarze ze to zaworek). Tylko ze ja wycieku oleju nie mam. Na jalowym jak chodzi to ma lekkie dragania (nierowna praca silnika). 

??

Opublikowano

Tak walu.. ale sprawdz najpierw na odmie na tym okraglym plastiku jest taka mala dziurka z boku, jesli na jalowym zasysa tam powietrze to uszkodzona jest membrana w odmie

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kixi4 napisał:

Tak walu.. ale sprawdz najpierw na odmie na tym okraglym plastiku jest taka mala dziurka z boku, jesli na jalowym zasysa tam powietrze to uszkodzona jest membrana w odmie

Ok, dzieki. Sprawdze i sie odezwe.

Opublikowano
  • Autor

Nie znalazłam ? wymieniłam bym na nową ale pewności nie mam że będzie ok... 

Mógłbyś mi podpowiedzieć w którym miejscu? Zaglądnęłam wszedzie i nie znalazłam....??

Opublikowano

Wyslalem P.W.

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze pytanie, czy wymienie to sama czy musze dac do mechanika? Dlugo schodzi wymiana?  Zamowilam w aso i jutro jade odebrac. A kabel mi siadl od VCDSa ?

Opublikowano

Mozna samemu, trzeba wypiac wtyczki z cewek zaplonowych i wykrecic wszystkie srubki.. do wszystkiego torx 30. Z wprawa schodzi 2minuty, bez max 10min.

Edytowane przez kixi4

Opublikowano
  • Autor

Wymienilam, bledy usuniete, teraz idzie tak jak powinien- za pomoc bardzo Ci dziekuje.

Musze teraz sprawe zalatwic z kablem.

Na biegu jalowym ma troszke nierowna prace silnika, jest odczuwalne. Wtedy spalanie ma 0.8-0.9 czasami spadnie na 0.7 troszke nim zatrzesie jest 1.0-1.2 i znow spadnie na 0.8. Po wymianie tak jest. Komputerem mozna go jakos wyrownac??

  • 3 lata później...
Opublikowano

Hej, dołączam się do tematu.

u mnie co około 100-200km wyrzuca błąd zbyt uboga mieszanka. Silnikiem czasem trzęsie raz mocniej raz mniej. Szczególnie mocno trzęsie po kasowaniu błędu przez chwile. Z odmy nie czuć żeby zassysal powietrze. Mechanik znajomy z audi mówi, że mogą być wtryski zasyfione. Czy warto wymieniać w ciemno tą odme?

Opublikowano

Ja wymieniłem samą membrane w odmie i jet ok

Opublikowano
Godzinę temu, terazkurdeja napisał(a):

Ja wymieniłem samą membrane w odmie i jet ok

A czy też miałeś takie objawy, że silnik się trząsł mimo równych obrotów?

Opublikowano

Mi obroty falowaly i blad mieszanki był membrana byla rozdarta .

Wymieniłem membrane i wszystko wróciło do normy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wymieniłem odme, dałem do demontażu wtryski i mycia, nowe świece, nowy czujnik spalania stukowego.

 

I nadal co 80-100km zapala się check. Co dalej robić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.