Treść opublikowana przez terazkurdeja
-
Wyciek oleju z pokrywy zaworów w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Pany muszę uszczelnić pokrywę zaworów w 2.0 tfsi CDNB.,można ją zdemontować bez rozpinania rozrządu czy rozrząd out?
-
Problem z odpaleniem na ciepłym silniku 2.0TFSI w A4 B8
Ja miałem to samo - waliło benzyne do oleju,sprawdz pompe wysokiego cisnienia
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Witam proszę o podanie jaki i ile oleju do skrzyni manualnej, silnik CDNB nr Vin :WAUZZZ8K7AAO39992 z góry dzięki za odpowiedz
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Pany montował już ktoś nadkola plastikowe do przedlifta np.z Polcaru lub inne? Interesuje mnie spasowanie tych nadkoli
-
Mieszanka zbyt uboga
Mi obroty falowaly i blad mieszanki był membrana byla rozdarta . Wymieniłem membrane i wszystko wróciło do normy
-
Mieszanka zbyt uboga
Ja wymieniłem samą membrane w odmie i jet ok
-
bogata mieszanka paliwa
Musisz odpiąć przewód paliwowy i rurkę od spodu pompy wypiąć wtyczkę o odkręcić chyba 3 śruby wtedy ładnie pompa wyjdzie i będziesz widział oring
-
bogata mieszanka paliwa
Prawdopodobnie do wymiany oring na pompie wysokiego ciśnienia lub sama pompa
-
Czemu się różnią?
Panowie a lotka na klape z polifta bedzie pasować do przedlifta?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Pany czy zderzak S-Line z avanta podejdzie do sedana? Chodzi o przedlift
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Pany a czy to sitko w obudowie wałków rozrządu można wywalic przy okazji zmiany rozrządu beda jakies skutki uboczne? Troche sie boje że sie może rozleciec i narobić bigosu
-
Wydech z q5 do a4
Kolego a masz z coupe czy sportbacka?
-
Wydech z q5 do a4
Pany a z A5 do b8 sedan bedzie pasił bo mam w dobrych pieniądzach
-
wysuniecie napinacza łańcucha rozrządu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
poprzednie furmanki serwisowałem w secar i niemiałem zastrzeżeń chyba tam uderze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pany kto w Zamościu ogarnie mi rozrząd b8 2.0 TFSI ?
-
Obwódka listwa chrom szyby przód
Mam to samo tylko w tylnych dzwiach i za cholere nie idzie tego wcisnąć bo amortyzuje. Kolego daj znać jak zrobisz z tym porządek?
-
Zaślepka klamki zewnętrznej
Pany jak jest mocowana ta zaślepka u mnie siedzi to luzem i boje sie że zgubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imie Marek jestem z Zamościa obecnie śmigam Leonem Cuprą 1M i dodatkowo szukam Audi A4B8