Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

terazkurdeja

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez terazkurdeja

  1. Pany muszę uszczelnić pokrywę zaworów w 2.0 tfsi CDNB.,można ją zdemontować bez rozpinania rozrządu czy rozrząd out?
  2. Ja miałem to samo - waliło benzyne do oleju,sprawdz pompe wysokiego cisnienia
  3. Witam proszę o podanie jaki i ile oleju do skrzyni manualnej, silnik CDNB nr Vin :WAUZZZ8K7AAO39992 z góry dzięki za odpowiedz
  4. Pany montował już ktoś nadkola plastikowe do przedlifta np.z Polcaru lub inne? Interesuje mnie spasowanie tych nadkoli
  5. terazkurdeja odpowiedział(a) na A4B82009 temat w 1.8TFSI
    Mi obroty falowaly i blad mieszanki był membrana byla rozdarta . Wymieniłem membrane i wszystko wróciło do normy
  6. terazkurdeja odpowiedział(a) na A4B82009 temat w 1.8TFSI
    Ja wymieniłem samą membrane w odmie i jet ok
  7. terazkurdeja odpowiedział(a) na tomekb7 temat w 2.0TFSI
    Musisz odpiąć przewód paliwowy i rurkę od spodu pompy wypiąć wtyczkę o odkręcić chyba 3 śruby wtedy ładnie pompa wyjdzie i będziesz widział oring
  8. terazkurdeja odpowiedział(a) na tomekb7 temat w 2.0TFSI
    Prawdopodobnie do wymiany oring na pompie wysokiego ciśnienia lub sama pompa
  9. Panowie a lotka na klape z polifta bedzie pasować do przedlifta?
  10. Pany czy zderzak S-Line z avanta podejdzie do sedana? Chodzi o przedlift
  11. Pany a czy to sitko w obudowie wałków rozrządu można wywalic przy okazji zmiany rozrządu beda jakies skutki uboczne? Troche sie boje że sie może rozleciec i narobić bigosu
  12. Kolego a masz z coupe czy sportbacka?
  13. Pany a z A5 do b8 sedan bedzie pasił bo mam w dobrych pieniądzach
  14. ć??Panowie czy takie wysuniecie napinacza kwalifikuje rozrząd do wymiany czy można jeszcze jeżdzić
  15. poprzednie furmanki serwisowałem w secar i niemiałem zastrzeżeń chyba tam uderze
  16. Pany kto w Zamościu ogarnie mi rozrząd b8 2.0 TFSI ?
  17. Mam to samo tylko w tylnych dzwiach i za cholere nie idzie tego wcisnąć bo amortyzuje. Kolego daj znać jak zrobisz z tym porządek?
  18. Pany jak jest mocowana ta zaślepka u mnie siedzi to luzem i boje sie że zgubie
  19. Witam mam na imie Marek jestem z Zamościa obecnie śmigam Leonem Cuprą 1M i dodatkowo szukam Audi A4B8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.