Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iskra jest ale dalej nie działa na ten cylinder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów, Mam taki problem ze nie chodzi na jeden cylinder. 

Przekladalem świece i cewki i dalej to samo na 2 cylindrze brak reakcji iskra jest, świeca mokra i nie wiem co jest z nią tak jak by powietrza nie miała. Pomocy bo jestem w Niemczech i trochę kiepsko  wracać na 3 cylindry 

Opublikowano

A kompresja jest? Sprawdzałeś? 

Opublikowano
  • Autor

Nie mam jak, jak wrócę do Polski to spr chciałem tu jakoś temu zaradzić 

Edytowane przez Duchudrwal

Opublikowano

Obstawiam, że nie ma :D 

Opublikowano

Ostatnio w castoramie widziałem te mierniki za chyba 80 zł. 

Opublikowano
  • Autor

Nawet nie straszcie że dół trzeba robić ?

Opublikowano

Na trzy garki mimo wszystko nie ryzowałbym powrotu, bo możesz po powrocie zobaczyć coś takiego: 

 

IMG_20180731_225413.jpg

Tak to jest tłok :suicide_anim:

 

Swoją drogą podłączałeś go pod kompa? 

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Ja jebie., tam to się musiało dziać. Dół silnika z tłokami można złapać w dobrych cenach :)

Opublikowano
Godzinę temu, Rosomak91 napisał:

Ja jebie., tam to się musiało dziać. Dół silnika z tłokami można złapać w dobrych cenach :)

Mój kolega wracał do domu na 3 gary 100 km :doh: jak widać w cylindrze dochodziło do niekontrolowanego spalania 

 

Opublikowano
  • Autor

Zaryzykuje powrót dałem za nią 400 euro to silnik kupię cały i wrzucę 

Opublikowano

Moja wracala kiedyś  aeb ok 550 i nic się nie stało.

Tylko tam bym uwalony gumowy łącznik świeca cewka.

Nie szalej to jedziesz.

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, wesz82 napisał:

Moja wracala kiedyś  aeb ok 550 i nic się nie stało.

Tylko tam bym uwalony gumowy łącznik świeca cewka.

Nie szalej to jedziesz.

Powolutku pojadę nie spieszy mi się ? tak czy siak będę patrzył w Pl jak dojadę co się stało. Myślałem ze tu coś poradzę ale niestety nie mam narzędzi a pojedziesz do zakładu jakiegoś to skasują mnie tyle ile dałem za nią ?

Opublikowano
2 minuty temu, Duchudrwal napisał:

Powolutku pojadę nie spieszy mi się ? tak czy siak będę patrzył w Pl jak dojadę co się stało. Myślałem ze tu coś poradzę ale niestety nie mam narzędzi a pojedziesz do zakładu jakiegoś to skasują mnie tyle ile dałem za nią ?

Daleko masz???

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, wesz82 napisał:
Godzinę temu, wesz82 napisał:

Daleko masz???

1000 km 

Opublikowano

Jedź do mech i daj te nawet 400 euro bo jak zdechnie w trasie to za lawete zapłacisz podobnie.

Opublikowano
  • Autor

Coś pokombinuje bo ma problem na wolnych obrotach powyżej 3 fajnie sie wkręca 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.03.2019 o 21:47, wesz82 napisał:

Jedź do mech i daj te nawet 400 euro bo jak zdechnie w trasie to za lawete zapłacisz podobnie.

Cześć sąsiada miała skaner obd i wyskoczył błąd

P0202

P0300

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.