Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów - 2.0 TDI BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ostatnio zauważyłem, że przy około 2000 tys (+/- 200 w zależności od biegu) obrotów strasznie telepie budą, ale tylko w tym wąskim przedziale obrotów. Do tego na biegu jałowym, od czasu do czasu ma jakieś dziwne drgawki zazwyczaj co 2 sekundy mocniej zatelepie budą. 

Mam nadzieję, że forumowi eksperci podpowiedzą co to może być. Jakby były potrzebne jakieś dodatkowe logi, zawsze mogę zrobić.

Logi:

http://vaglogi.pl/log-001_cAxYbT.html

http://vaglogi.pl/log-004_74p80q.html

http://vaglogi.pl/log-013_QojNU.html

http://vaglogi.pl/log-018_79mFe3.html

http://vaglogi.pl/log-023_G5J97Ad.html

 

http://vaglogi.pl/log-003_Y4SZxk.html

http://vaglogi.pl/log-011_73o36.html

 

http://vaglogi.pl/log-001_004_0Rs2Hbx.html

http://vaglogi.pl/log-003_008_011_26Sr28r.html

http://vaglogi.pl/log-003_011_l7yBxH3.html

http://vaglogi.pl/log-011_010_V35sN.html

 


Z góry dziękuje i pozdrawiam

drvv

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać, wymienione turbo na hydrydowe, EGR + DPF off.

Kamil-vag dzięki za odpowiedź. Muszę sprawdzić w jakim stanie jest podciśnienie u mnie i czy przy wywalaniu EGR jakiś wężyk nie uszkodzilem. 

Btw. Z błędów to tylko wtrysk 1 i 4 coś krzyczy

 

Opublikowano

To może źle ustawione...

No 4 wtrysk na jałowym ma podwyższoną wartość, spróbuj zrobić log z jazdy z grupami 013+023, może przy deptaniu dochodzi do granicznych wartości...

Opublikowano
  • Autor

Co masz na myśli logi z jazdy? Bo zrobiłem "logi dynamiczne" ale one raczej nic nie powiedzą poza samymi zerami. 

Błędy jednak na cyl 1 i 3, wprowadziłem tylko w błąd wspominając o 4, moja wina.

004705 - PD Unit Injector: Cylinder 1 (N240) 
               P1261 - 006 - Regulation Range Exceeded
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100001
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 87
                    Reset counter: 40
                    Mileage: 0 km
                    Time Indication: 0

004711 - PD Unit Injector: Cylinder 3 (N242) 
               P1267 - 006 - Regulation Range Exceeded
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100001
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 41
                    Reset counter: 40
                    Mileage: 0 km
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    RPM: 1920 /min
                    Torque: 152.0 Nm
                    Speed: 43.0 km/h
                        77.22 %
                    Text:  5.375    uF            
                    Text: 15.25    mJ             
                    Text:     12    mJ            
                    Temperature: 750.6°C

004704 - PD Unit Injector: Cylinder 1 (N240) 
               P1260 - 006 - Implausible Signal - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100001
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 41
                    Reset counter: 40
                    Mileage: 0 km
                    Time Indication: 0

 

Błąd na 3, był przy ~2000 obr/min to akurat wtedy mi wibruje, może to mieć związek?

Edytowane przez drvv

Opublikowano

A czyściłeś / doginałeś konektory na pompkach ? ? ? no z jazdy, włączasz log i trochę jeździsz z różnymi prędkościami z kanałem 013+023 żeby zobaczyć co się dzieje z tymi korekcjami...

Opublikowano
  • Autor

Jestem 10k km po remoncie silnika góra + dol z nową wiązka pompek w głowicy, ale nic nie doginałem

EDIT (27 marca 2019): dorzucam logi z jazdy. Dodałem kanał 001, bo mój kabel lubi się rozłączyć i nic nie mówić, a tak to przynajmniej widzę, że obroty się zmieniają. Pierwszy log na zimnym silniku, drugi na ciepłym

http://vaglogi.pl/log-013_023_001_WQcrBe.html

http://vaglogi.pl/log-013_023_001_33551IN.html

Edytowane przez drvv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.