Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning u Kocara


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

płacić za coś 2 kafle kiedy można mieć to samo za 700-900 złotych :question:

no już bez przesady dziewczynki, 1.8T w B6 nasi zarąbiści tjunerzy mają rozpracowane od 2 lat. 2.0TFSI rozumiem dylematy ale 1.8T zwykły czip...

nie wiem czy wiecie ale większość firm w kraju i tak wgrywa skopiowane programy...

po co przepłacać :question::wink:

hm...tak sie sklada ze jestem z Poznania...i wszedzie mam daleko:/ Vtech, VTG...:/

pozniej w razie jakiegos supportu bede musial rypac tyle kilosow...dlatego szukam czegos blizej...chyba ze te tjuningi sa juz bezobslugowe?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do

GEKO

ul. Główna 23

0-61 878 01 97

509 856 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko twierdze, że dokądkolwiek nie pojedziesz wgrają ci zwykłego czipa na 192KM/275Nm

Jak będziesz dzwonił do Geko to daj znać na foeum ile sobie życzą :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko twierdze, że dokądkolwiek nie pojedziesz wgrają ci zwykłego czipa na 192KM/275Nm

Jak będziesz dzwonił do Geko to daj znać na foeum ile sobie życzą :question:

Kolega z Kocara napisal mi ze w moim autku 1.8T AVJ mam Turbo K03, i to turbo moze pracowac z max 170-175PS!! potem sie mega grzeje jak jest cieplo na dworze...co sadzicie?;-).

Pozdrawiam.

[ Dodano: 20-03-2007, 11:38 ]

ja tylko twierdze, że dokądkolwiek nie pojedziesz wgrają ci zwykłego czipa na 192KM/275Nm

Jak będziesz dzwonił do Geko to daj znać na foeum ile sobie życzą :question:

z tego co juz wyczytalem, nie maja hamowni dla quattro...bleee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim AVJ jest 207 koni i nic się mega nie grzeje - jak się grzeje to trzeba podlać paliwa a nie bezmyślnie pompować ciśnienie -

ogarnia mnie pusty śmiech :rotfl::rotfl::rotfl: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim AVJ jest 207 koni i nic się mega nie grzeje - jak się grzeje to trzeba podlać paliwa a nie bezmyślnie pompować ciśnienie -

ogarnia mnie pusty śmiech :rotfl::rotfl::rotfl: :twisted:

spoko..ja tylko podrzucam co dostalem w emilach...nie znam sie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, że podrzucasz :cool: my jesteśmy właśnie od tego żeby Wam pomagać w wyborze i dzielić się własnymi doświadczeniami :wink:

i proszę żebyś napisał na co się zdecydowałeś, u kogo, za ile i co z tego wyszło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem, że każde kolejne Subaru robię u Piotrka K. w Mapteku i jestem bardzo zadowolony, nigdy nie miałem najmniejszej awarii, co nie jest regułą w innych firmach. Jak bym miał coś robić to z Audi to też bym do nich pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin., no i ok i ja gdybym miał subaru tez bym tam pojechał :twisted:

mówię tylko, że nawet oni wgrają program do 1.8T AVJ na 192-195KM/300NM za 2 kafle - ten sam program można mieć za 900 zeta - :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ceni swoja prace jak chce,dla jednych jest warta 300zl dla innych 700zl

trzeba znac swoja wartosc,tunerzy z allegro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin., no i ok i ja gdybym miał subaru tez bym tam pojechał :twisted:

mówię tylko, że nawet oni wgrają program do 1.8T AVJ na 192-195KM/300NM za 2 kafle - ten sam program można mieć za 900 zeta - :bicz:

Koledzy z Kocara pisali mi ze jak beda cos robic to program na 175PS ;-) i nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim AVJ jest 207 koni i nic się mega nie grzeje

Nie? to dlaczego masz popękane turbo? ;) Piotrek wie co mowi i co robi. On bawił się tym w niemczech kiedy Ty jeszcze bawiłeś się lalkami ;) Skoro ktos chce jezdzic bezpiecznie i miec pewnosc ze nic mu sie nie rozwali po jakims czasie to robi profi program w renomowanej firmie bo ma gwarancje, a jak komus zalezy na mocy to kupuje programy na allegro za 300zł i sie cieszy - do czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to poz nie ma czipsa z allegro, tylko robiony w renomowanej firmie,pozatym doladowania nie ma zwiekszonego jakos strasznie wiec o co Ci chodzi z ta turbina??Po chipsach z allegro to jednak nie turbina dostaje w tylek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisalem ze chodzi o pozia?

cytowales pozia, wiec chyba chodzilo Ci o niego, jak nie - to pisz precyzyjniej

Co dostaje w tylek wg ciebie przy zwiekszeniu cisnienia ?

i czytaj dokladniej! :bicz:

napisalem ze:

doladowania nie ma zwiekszonego jakos strasznie wiec o co Ci chodzi z ta turbina

i

?Po chipsach z allegro to jednak nie turbina dostaje w tylek!

z logow ktore widzialem takie czipsy zwiekszaja straszliwie dawki, a tlen jest na tym samym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy co na seryjnym niby dolocie nie da sie zwiekszyc dawki powietrza (np dla PD do 1,6 bara?? Sorki, ale chyba zaczynasz jakies pierdoly opowiadac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest ograniczona wydajnosc dolotu to chyba tego nie przeskoczysz nie ?? I nie powiedzialem ze nie da sie zwiekszyc, tylko ze gdyby zwiekszali jedynie dawke paliwa to by silniki zalewalo. Pozatym chipy z allegro robione sa na jedno kopyto a wiadomo ze co jest do wszystkiego to jest do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...