Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuning u Kocara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, powaznie sie zastanawiam nad podniesieniem mocy..

Kocar odpisal mi ze bezpiecznie bedzie 175PS...wolaja troche ponad 2k brutto.

Czy ktos u nich robil juz autko?

www.kocar.pl

Pozdrawiam.

Opublikowano

lmatys, ja właśnei sie też rozglądam na zawirusowaniem :D:a4fan:

Opublikowano
  • Autor
lmatys, ja właśnei sie też rozglądam na zawirusowaniem :D:a4fan:

podobno warto;-) kusi mnie ta przewaga nad seriami;-)

Opublikowano

2000 to całkiem sporawo, w tę cenę co jest wliczone ?

Opublikowano

czytalem ich strone... poza wysoka cena (jak wszedzie pewnie sie cos wynegocjuje) zastanawia mnie jeszcze wzmacnianie 1.9 130KM. Z tego silnika 180KM i 400Nm robi sie samym programem, a oni chca zakladac inna turbine i kasowac 4k pln :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
2000 to całkiem sporawo, w tę cenę co jest wliczone ?

jutro jade z nimi pogadac...wiec wrzuce co w cenie jest...

Pozdro.

Opublikowano

jak dla mnie to za slabo z 1.8T. powinno byc kolo 200KM i 300Nm

Opublikowano

Tzn, moc nawet nie jest zła, ale moment trochę za niski.

195/285 to byłby niezły wynik, a tak to lekki niedosyt jest :smile:

Opublikowano

powiem tak, Piotrek ma łeb nie od parady. Siedzi juz w tym ładnych kilka lat. Nam wystroił Evo9 na 400KM na seryjnym ECU tak ze jak zobaczylem wykres z hamowni to nie wierzylem ze mozna tak za***iście zestroic auto!!! Co prawda specjalizuje sie w subarakach i miskach ale z VAGiem tez ma doświadczenie. Sam bede u niego stroil jesli zajdzie taka potrzeba ;)

Opublikowano

a ja tam bym sie przejechal do inne firmy,

[ Dodano: 19-03-2007, 20:26 ]

czytalem ich strone... poza wysoka cena (jak wszedzie pewnie sie cos wynegocjuje) zastanawia mnie jeszcze wzmacnianie 1.9 130KM. Z tego silnika 180KM i 400Nm robi sie samym programem, a oni chca zakladac inna turbine i kasowac 4k pln :rolleyes:

tak tak 200 sie robi samym programem

Opublikowano

ctv, o co ci chodzi?

Przecież sam dobrze wiesz że Hugo ma prawie 180 kuców, podobnie cuber, więc jednak z AWX'a można wyciągnąć te 180 koni, stąd może pohamuj troszki szyderę, hmm? :twisted:

Opublikowano

175 to nie 180

Opublikowano

Jak dostaniesz dobry "prezent" od fabryki to i 180 zapewne dałoby radę z tego zrobić, czyż nie?

Opublikowano
powiem tak, Piotrek ma łeb nie od parady. Siedzi juz w tym ładnych kilka lat. Nam wystroił Evo9 na 400KM na seryjnym ECU tak ze jak zobaczylem wykres z hamowni to nie wierzylem ze mozna tak za***iście zestroic auto!!! Co prawda specjalizuje sie w subarakach i miskach ale z VAGiem tez ma doświadczenie. Sam bede u niego stroil jesli zajdzie taka potrzeba ;)

o kim mowisz? w watku padly 2 linki do 2 roznych firm i nie za bardzo wiadomo o kogo chodzi :)

Opublikowano

mowie o piotrku kociałkowskim z kocaru ;)

Opublikowano

tak się składa, że też mam w planach zachipować moje autko :a4fan:

Opublikowano

płacić za coś 2 kafle kiedy można mieć to samo za 700-900 złotych :question:

no już bez przesady dziewczynki, 1.8T w B6 nasi zarąbiści tjunerzy mają rozpracowane od 2 lat. 2.0TFSI rozumiem dylematy ale 1.8T zwykły czip...

nie wiem czy wiecie ale większość firm w kraju i tak wgrywa skopiowane programy...

po co przepłacać :question::wink:

Opublikowano
:bicz: po co przeplacac jest jeszcze allegro za 300zl
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.