Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Modów ciąg dalszy :) wczorajsze i dzisiejsze wypociny:

wyczyszczona i zaimpregnowana skóra preparatem Gilptone G12 Cleaner i Gilptone G11 Conditioner, dla porównania 2  zdjęcia przed czyszczeniem i impregnacją pozostałe po całym zdarzeniu - efekt jak dla mnie mocno zadowalający.

założone nakładki na pedały od Audi S4 ;)

20190501_185223.jpg

20190501_185228.jpg

20190501_202423.jpg

20190502_181622.jpg

20190502_191738.jpg

20190502_191741.jpg

20190502_184738.jpg

20190502_184740.jpg

Opublikowano

Furka pięknieje z każdym dniem ? ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nieplanowany mod podświetlenie rejestracji LED oryginał + przejściówki efekt fajny do aktualizacji jeszcze zdjęcia w nocy.

Przejściówka kupiona tu: http://sklep.motohid.pl/pl/p/Adapter-Przejsciowka-4E0972575-3B0972712/1515 efekt jak poniżej :)

Dodane zdjęcia nocą ?

 

 

20190518_194352[1].jpg

20190518_194409.jpg

20190518_194332.jpg

20190518_194646.jpg

20190520_211145.jpg

20190520_211137.jpg

Edytowane przez Marcin_K

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, małych modów ale cieszących oko :) ciąg dalszy.

Dzisiaj wpadł oryginalny kubek z logo audi oraz podświetlanie ledowe drzwi z logo audi. 

20190531_190031.jpg

20190531_225858.jpg

20190531_225916.jpg

20190531_230120.jpg

20190531_230129.jpg

20190531_231046.jpg

20190531_231125.jpg

20190531_231215.jpg

20190531_231243.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze parę fotek po dzisiejszym pucowaniu auta:)

20190531_164205.jpg

20190531_164209.jpg

20190531_164214.jpg

20190531_164219.jpg

20190531_164224.jpg

20190531_164352.jpg

20190531_164357.jpg

Edytowane przez Marcin_K

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wkońcu większa felga taka jak chciałem ROTOR z audi a5 wersja 19 cali na 9 cali et 33 opona 255/35 :)

20190605_181558.jpg

20190605_181608.jpg

20190605_181613.jpg

20190605_181747.jpg

20190606_170934.jpg

Opublikowano

Od razu lepiej się prezentuje ?

Opublikowano

Nie wystaje ci z przodu opona poza obrys? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Hilton napisał:

Nie wystaje ci z przodu opona poza obrys? 

Wystaje z 0.5 cm docelowo kupię opony 245/35 powinny się schować 

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Od razu lepiej się prezentuje ?

Dzięki ?

Opublikowano

Pytam, bo mam ten sam problem, tylko że z pompei 9j et33. Czyli na 245 powinno się schować? Pomyślę o tym ?

Opublikowano
17 minut temu, Hilton napisał:

Pytam, bo mam ten sam problem, tylko że z pompei 9j et33. Czyli na 245 powinno się schować? Pomyślę o tym ?

Wszystko zależy od opony jaka kupisz, rozmiar rozmiarem. Nie które marki wypadają szersze i węższe. 245 może wypadac tak samo jak 255. Przed kupnem warto bardziej zbadać temat, lub kupić tej samej marki. Po drugie czym niżej auto tym koło bardziej się chowa :)

Opublikowano

Maciek dobrze mówi dużo zależy od producenta .Sam mam u siebie ten Rotor i opony 245/35/19 Michelin Pilot Super Sport  bez rantu ochronnego i przód lekko wystawał na 1BV , po założeniu Eibach Sportline już nic nie wystaje... Także przed zakupem nowych opon  warto zwrócić na to uwagę .

Opublikowano

Kolo robi robotę :kox: oblukane na żywo :slina:  kilka centów w dół i koło powinno się schować w nadkole :whistling:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.06.2019 o 23:49, WojtekA4B8 napisał:

Maciek dobrze mówi dużo zależy od producenta .Sam mam u siebie ten Rotor i opony 245/35/19 Michelin Pilot Super Sport  bez rantu ochronnego i przód lekko wystawał na 1BV , po założeniu Eibach Sportline już nic nie wystaje... Także przed zakupem nowych opon  warto zwrócić na to uwagę .

Gdzie kupowaleś sprężyny? I czemu akurat sportline?

Opublikowano
9 godzin temu, Marcin_K napisał:

Gdzie kupowaleś sprężyny? I czemu akurat sportline?

Nie chciałem gwintu ,a chciałem obniżyć trochę auto , pro kitu nie było sensu wkładać bo na 1bv było tylko cm wyżej.Rozważałem też sprężyny od H&R 40/40 ale nie nie chciałem tracić tej różnicy jaka jest na 1bv czyli przód delikatnie niżej a tył lekko wyżej (różnica jest +/- cm )a właśnie Eibach Sportline tak siada i względem 1bv idzie w dół o 2 cm także dlatego zdecydowałem się na taką opcję.Caly zestaw kupiłem na eBay.de...

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Nie chciałem gwintu ,a chciałem obniżyć trochę auto , pro kitu nie było sensu wkładać bo na 1bv było tylko cm wyżej.Rozważałem też sprężyny od H&R 40/40 ale nie nie chciałem tracić tej różnicy jaka jest na 1bv czyli przód delikatnie niżej a tył lekko wyżej (różnica jest +/- cm )a właśnie Eibach Sportline tak siada i względem 1bv idzie w dół o 2 cm także dlatego zdecydowałem się na taką opcję.Caly zestaw kupiłem na eBay.de...

U mnie zawieszenie 1 bl z drive select muszę przeanalizować temat co by tu siadło najkorzystniej

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

wakacyjna chwila ciszy nastąpiła :) poniżej kilka fotek i mały sukces auto tygodnia w konkursie foto 

20190708_154747.jpg

20190712_212640.jpg

20190712_212719.jpg

20190722_221715.jpg

20190722_221816.jpg

Opublikowano
  • Autor

Między czasie wpadło magiczne 200 000 km przebiegu profilaktycznie wymieniony imbus pompy oleju ;)

 

20190912_203234.jpg

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano
  • Autor

W końcu jeden z przyjemniejszych modów!!! Wygłuszenie drzwi matą bitumiczną.Dużo grzebania i zajęło to trochę czasu ale  jeżeli robi się to pierwszy raz ..... z każdymi drzwiami było szybciej ;) Satysfakcja po pierwsze z efektu - bang teraz gra jak marzenie i dodatkowo samodzielnie wykonany mod jeszcze większy banan!

20190809_185809.jpg

20190809_191330.jpg

20190819_191948.jpg

20190819_192213.jpg

20190810_193401.jpg

20190915_150922.jpg

20190915_152133.jpg

20190915_180655.jpg

Edytowane przez Marcin_K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.