Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)


Marcin_K

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Moim zdaniem malowanie lamp to głupota. Nigdy bym tak nie zrobił.

Jednak to jest moje zdanie. Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.:cygaro:

Jakości światła tu nic nie pogarsza tak dla sprostowania

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

W polskim prawie i nie tylko nie można niczym oklejac malować lamp czy też reflektorów. Ale jak nie robisz tego przesadnie nikt się nie czepia. 

Można oklejać folią ochronną, która nie zmienia przepuszczalności światła.

Co do malowania, nikt sie nie przyczepi poza ubezpieczalnią w razie wypadku nawet nie z Twojej winy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Langista napisał:

Co do malowania, nikt sie nie przyczepi poza ubezpieczalnią w razie wypadku nawet nie z Twojej winy ;)

Albo pan prokurator jak w nocy pieszego idącego poboczem na maskę zabierzesz, nawet gdy będzie jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Moim zdaniem malowanie lamp to głupota. Nigdy bym tak nie zrobił.

Jednak to jest moje zdanie. Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.:cygaro:

głupota to się tobie udziela.  Jak pomalowanie wnętrza lampy, bez odbłyśników ma wpływ na światło? Nie ma żadnego, bo to tylko plastiki wypełniające lampe. Poza tym u niego światła będzie więcej, bo założył nowe odbłyśniki, a i klosze ma w dobrym stanie. ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Po co ryzykować mandat i jeszcze pogarszać jakość światła.:cygaro:

Tak jak wyżej koledzy się już wypowiedzieli, przecież Marcin_K pomalował plastiki z wnętrza lamp, nie malował odbłyśników czy kloszy lamp. Pomalowane plastiki nie mają wpływu na jakość światła, jest nawet na plus bo przy okazji zostały wymienione odbłyśniki na nowe.

 

Marcin_K - oglądając Twój filmik z zamykania klapy muszę przyznać, że klapa trochę Ci zbyt mocno wali przy domykaniu. U mnie klapa zamyka się powoli do końca i dalej zamek ją dociąga. Ogólnie ciszej się zamyka. Sprawdzałeś czy siłowniki gazowe są sprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wolwerin napisał:

 

Marcin_K - oglądając Twój filmik z zamykania klapy muszę przyznać, że klapa trochę Ci zbyt mocno wali przy domykaniu. U mnie klapa zamyka się powoli do końca i dalej zamek ją dociąga. Ogólnie ciszej się zamyka. Sprawdzałeś czy siłowniki gazowe są sprawne?

Też to zauważyłem, być może amortyzatory nie mają już tyle "siły" aby w ostatniej fazie domykania przytrzymać klapę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 00:33, wolwerin napisał:

Tak jak wyżej koledzy się już wypowiedzieli, przecież Marcin_K pomalował plastiki z wnętrza lamp, nie malował odbłyśników czy kloszy lamp. Pomalowane plastiki nie mają wpływu na jakość światła, jest nawet na plus bo przy okazji zostały wymienione odbłyśniki na nowe.

 

Marcin_K - oglądając Twój filmik z zamykania klapy muszę przyznać, że klapa trochę Ci zbyt mocno wali przy domykaniu. U mnie klapa zamyka się powoli do końca i dalej zamek ją dociąga. Ogólnie ciszej się zamyka. Sprawdzałeś czy siłowniki gazowe są sprawne?

Dzięki za info nie sprawdzałem raczej są tam od nowości i mogły się już zużyć to już 11 rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 08:26, Muskel1 napisał:

Też to zauważyłem, być może amortyzatory nie mają już tyle "siły" aby w ostatniej fazie domykania przytrzymać klapę. 

Raczej na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marcin_o23 napisał:

do elektrycznej klapy są inne siłowniki ;)

u mnie cały czas jest elektryczna klapa ;) tyle że moduł dołożyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kończą się pomysły co by w czarnym jeszcze zmienić ?:wink::decayed:

Edytowane przez D4NTE
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...