Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna furka... :)

Opublikowano

Stary ale jary ? przyciąga wzrok ludzi na ?? ✌️

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Ładna furka... :)

Dzięki ?

Opublikowano

Jak tam te ośki po takim piachu wjechały? Nie trzeba było pchać? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, skotyman napisał:

Jak tam te ośki po takim piachu wjechały? Nie trzeba było pchać? :decayed:

? na szczęście to były kamienie nie piach innaczej byśmy się tam nie pchali ?

Opublikowano
6 godzin temu, skotyman napisał:

Jak tam te ośki po takim piachu wjechały? Nie trzeba było pchać? :decayed:

Z górki było ??✌️

Opublikowano

Według mnie ten dyfuzor z tyłu znacznie lepiej wyglądałby z większą glebą i szerszym kołem:thumbup1: + oczywiście owalne czarne kominy jak w RS4.

Rotor ładnie siadł ale daj niżej:wink:

Opublikowano

Mody w moim guście, także na plus :cool1:

Opublikowano

Ta lotka ala..C+ to trochę słabo siadła :kwasny:

Co tak odstaje ? Nie denerwuje Cię to ...? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Ta lotka ala..C+ to trochę słabo siadła :kwasny:

Co tak odstaje ? Nie denerwuje Cię to ...? 

Denerwuje chłop co sprzedawał ma to w d*pie pomimo że mówiłem pisałem robiłem zdjęcia nie poczuwa się do tego że odlew źle zrobiony ? także napewno nie polecam Audi Plus jak mnie wk***i na Max założę spowrotem ori s line ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.08.2020 o 01:49, Wandej napisał:

Według mnie ten dyfuzor z tyłu znacznie lepiej wyglądałby z większą glebą i szerszym kołem:thumbup1: + oczywiście owalne czarne kominy jak w RS4.

Rotor ładnie siadł ale daj niżej:wink:

Tu jest ADS. Także obniżenie tego to podwójny koszt trzeba zaślepiać kostki od amorów tak żeby nie było błędów i wtedy ads praktycznie zbędny 

Opublikowano
Teraz, Marcin_K napisał:

Tu jest ADS. Także obniżenie tego to podwójny koszt trzeba zaślepiać kostki od amorów tak żeby nie było błędów i wtedy ads praktycznie zbędny 

Eibach ma moduł wyłączający to ale kosztuje około 1500zl. Fak jak jest ADS to lepiej już Go używać.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Wandej napisał:

Eibach ma moduł wyłączający to ale kosztuje około 1500zl. Fak jak jest ADS to lepiej już Go używać.

Plus sprężyny, Koło i tak jest 9 cali i guma 255 także siedzi dość szeroko :wink:

Pisałem kiedyś w tym temacie z kolesiami z eibach tak mi odpisali:

Witam 

po przeanalizowaniu danych , niestety ale w przypadku już fabrycznie obniżonego zawieszenia jakie w tej chwili Pan posiada w pojezdzie  montaż sprężyn pro kit  nie jest możliwy.


https://eibach.pl/product/zestaw-sprezyn -pro-kit-audi-a4-b8-e10-15-011-01-22/aud i-a4-avant-8k5-b8-20-tdi/100709/ 

sportline nie ma  takiego ograniczenia : 

https://eibach.pl/product/zestaw-sprezyn -sportline-audi-a4-b8-e20-15-011-01-22/a udi-a4-avant-8k5-b8-20-tdi/100709/ 

natomiast w przypadku zawieszenia sportline i obniżenia :     

45 mm przód

35 mm tył 

( podane wysokości od zawieszenia seryjnego ) 

należy wymienić amortyzatory na takie o krótszym skoku.
 

Co za tym idzie , funkcja ADS nie będzie już aktywna. Aby nie występował błąd w systemie należałoby zastosować 

Moduły sterowania Pro tronic:


https://eibach.pl/product/modul-sterowan ia-pro-tronic-audi-por-am65-15-011-01-22 /

Edytowane przez Marcin_K

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiesz może jaka dokladnie pasta znajomy robił polerke? 

Opublikowano
21 minut temu, Hubertus01 napisał:

Wiesz może jaka dokladnie pasta znajomy robił polerke? 

Podał przecież.......one stap Menzerny . Jest takiwa,poszukaj w google.

Opublikowano
Godzinę temu, adamd69 napisał:

Podał przecież.......one stap Menzerny . Jest takiwa,poszukaj w google.

Tego nie opłaca się szukac. Ciężka do wyprowadzenia i mnóstwo wypełniaczy, do polerki ta pasta się nie nadaje. Efekt do zmycia wypełniaczy. 

A co do zawieszenia, nie można go po prostu wykodowac? 

Opublikowano
Godzinę temu, gagat3k napisał:

Tego nie opłaca się szukac. Ciężka do wyprowadzenia i mnóstwo wypełniaczy, do polerki ta pasta się nie nadaje. Efekt do zmycia wypełniaczy. 

A co do zawieszenia, nie można go po prostu wykodowac? 

Święta prawda kolego,jeśli coś jest do wszystkiego to jest do .....i tutaj lepiej etap po etapie różnymi gradacjami wyprowadzać lakier do perfekcji.Lepiej zainwestować w zestaw past no.menzerna a mi się nimi dobrze pracuje i wtedy trochę pracy i efekt powinien być dość dobry.

Opublikowano

No tez uważam że one step to korekta na chwilę dobra pod sprzedaz dla Mirka handlarza. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.10.2020 o 06:22, karolek_ust napisał:

No tez uważam że one step to korekta na chwilę dobra pod sprzedaz dla Mirka handlarza. 

Być może tak jest nie analizowałem tematu nie znam się na tym oddałem w dobre ręce, a czy efekt zadowalający? Dla mnie tak aczkolwiek nie mam porównania co by było przy zastosowaniu lepszych past. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaległe dwa mody z wakacji. Wpadła lotka z S4, pomalowana ramka zegarów w black piano ;)

20190324_154516.jpg

20200626_163334.jpg

20200713_141828.jpg

received_1730062777147542.jpeg20200817_164920.jpg

 

 

Edytowane przez Marcin_K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.