Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu bose do a4b6 cabrio.


pawlak905

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Szukam kogoś kto jakoś na przełomie kwietnia/maja pomógł by mi dobrać i zamontować system bose do mojej a4. Najlepiej nie jakiś warsztat a użytkownik forum a tak żebym mógł ją pomoc i się czegoś nowego nauczyc? oczywiście wiem że nic za darmo. Najlepiej Toruń lub okolice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, okolice Ostrowa Wielkopolskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kaju napisał:

Zapraszam, okolice Ostrowa Wielkopolskiego.

Jak bliżej nie znajdę to w sumie do Ostrowa daleko nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Karola, porządny typek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jedrekx napisał:

polecam Karola, porządny typek :decayed:

Jakiego Karola masz na myśli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, jedrekx napisał:

Kaju ;)

Ok? i w sumie prawdopodobnie skorzystam z jego usługi ? w sumie dawno nie byłem w okolicach Ostrowa a jak już to tylko przejazdem to i może coś zwiedze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byśmy od razu dwie B6 Cabrio zrobili...? Dwóch lewych rąk nie mam więc również chętnie wezmę w tym udział. Mam teraz 1DIN i także planuję wymianę na coś lepszego od wersji podstawowej. Pytanie czy BOSE oznacza dla was tylko "sprzęt" (radio, wzmak, głośniki) czy okablowanie także zamierzacie gruntownie wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, -Wookie- napisał:

A może byśmy od razu dwie B6 Cabrio zrobili...? Dwóch lewych rąk nie mam więc również chętnie wezmę w tym udział. Mam teraz 1DIN i także planuję wymianę na coś lepszego od wersji podstawowej. Pytanie czy BOSE oznacza dla was tylko "sprzęt" (radio, wzmak, głośniki) czy okablowanie także zamierzacie gruntownie wymieniać?

Akurat ja mam u siebie 2din RNS-D, w najbliżej nie określonym czasie planuje migracje na RNS-E ale to kiedyś. Tu planuje zmiane wzmacniacza i głośników na bose, a przewody jeśli będzie trzeba bo czytałem cały temat odnośnie zmiany i podobno nie trzeba wszystkiego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wydziwiajmy. Wygląda, że sam się pobawię bo u nnie wymiana tunelu (mógłbym sam kosz ale nie mam też podłokietnika wiec i o to chcę uzupełnić auto), sprzętu, no i przy okazji chyba wytłumię drzwi + lepsze kable do głośników a to trochę czasu zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...