Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż systemu bose do a4b6 cabrio.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. 

Szukam kogoś kto jakoś na przełomie kwietnia/maja pomógł by mi dobrać i zamontować system bose do mojej a4. Najlepiej nie jakiś warsztat a użytkownik forum a tak żebym mógł ją pomoc i się czegoś nowego nauczyc? oczywiście wiem że nic za darmo. Najlepiej Toruń lub okolice. 

Opublikowano

Zapraszam, okolice Ostrowa Wielkopolskiego.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, kaju napisał:

Zapraszam, okolice Ostrowa Wielkopolskiego.

Jak bliżej nie znajdę to w sumie do Ostrowa daleko nie jest?

Opublikowano

polecam Karola, porządny typek :decayed:

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, jedrekx napisał:

polecam Karola, porządny typek :decayed:

Jakiego Karola masz na myśli? 

Opublikowano

Kaju ;)

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, jedrekx napisał:

Kaju ;)

Ok? i w sumie prawdopodobnie skorzystam z jego usługi ? w sumie dawno nie byłem w okolicach Ostrowa a jak już to tylko przejazdem to i może coś zwiedze ?

Opublikowano

A może byśmy od razu dwie B6 Cabrio zrobili...? Dwóch lewych rąk nie mam więc również chętnie wezmę w tym udział. Mam teraz 1DIN i także planuję wymianę na coś lepszego od wersji podstawowej. Pytanie czy BOSE oznacza dla was tylko "sprzęt" (radio, wzmak, głośniki) czy okablowanie także zamierzacie gruntownie wymieniać?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, -Wookie- napisał:

A może byśmy od razu dwie B6 Cabrio zrobili...? Dwóch lewych rąk nie mam więc również chętnie wezmę w tym udział. Mam teraz 1DIN i także planuję wymianę na coś lepszego od wersji podstawowej. Pytanie czy BOSE oznacza dla was tylko "sprzęt" (radio, wzmak, głośniki) czy okablowanie także zamierzacie gruntownie wymieniać?

Akurat ja mam u siebie 2din RNS-D, w najbliżej nie określonym czasie planuje migracje na RNS-E ale to kiedyś. Tu planuje zmiane wzmacniacza i głośników na bose, a przewody jeśli będzie trzeba bo czytałem cały temat odnośnie zmiany i podobno nie trzeba wszystkiego zmieniać.

Opublikowano

No to nie wydziwiajmy. Wygląda, że sam się pobawię bo u nnie wymiana tunelu (mógłbym sam kosz ale nie mam też podłokietnika wiec i o to chcę uzupełnić auto), sprzętu, no i przy okazji chyba wytłumię drzwi + lepsze kable do głośników a to trochę czasu zabierze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.